BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Bio tko?
Bio sam kod nje u Zadru ženska nezna 2 riječi engleski Brazilka a piše čehinja dogovaras sa agencijom photoshopa definitivno ima ali jbga kad sam došao već je bilo kasno a jaja puna sve u svemu nije ženska tako loša ako voliš malo jače ribe a što se seksa tiče klasika tražila me agencija 1500 sat plus 150 kn za pušenje bez kondoma jbga bio sam na sve pristao jer sam mislio da je čehinja ili bar neka da zna engleski kad ono izgubio 15 min na google translate plus šta me agencija kasnije kontaktirala da im netko uvalio lažnu lovu sreća šta sam platio sa po 200 svježe sa bankomata a netko je uvalio od po 1000 lažnjake valjda je taj lik još neke sjebao u Zadru i pimpovi ga traže ode ovaj svijet u kurac 😅
 

Zavrsio kod ove, dodjem pred stan cujem 2 muska glasa, veli mi lik na wa da su majstori. Reko idem svejedno unutra kad sam vec toliki put preso. Vrata otvara neki stariji lik, pored njega neki mladji i njima sam objasnjavao koga trebam..katastrofa. Njezina soba je izmedju soba od ta 2 lika.

Uzeo sat, 1550 kn, bio manje od pola, na kraju je vratila razliku haha, veli mozemo jos jednom, ali nisam, atmosfera je bila prelosa.

I na pocetku, jos nismo ni poceli vec pita jesam gotov, tako da sam bio pod pritiskom da se moram pozurit.
A mislio sam do nje i sad mi se ovo zgadilo.
 
Kakva potražnja, takva ponuda.... Rjetko koje se vraćaju u RH poso loš,a puno problema.
Pa i nije bas tako. Malo sam pricao sa curama, pa pitam kako im je ovdje, kako da su došle kod nas na "rađu", i kažu da im je u balkanskim zemljama trenutno najbolje. Dakle sve zemlje bivše Yu plus Albanija.
Kako je jedna rekla postižu cijenu istu kao u Dubaiu. Konkurencija trenutno nije velika, potražnja ocito je, i kazu uglavnom domaca ekipa, manje stranci. U zemljama gdje je legalizirana prostitucija tipa Njemacka Austrija im se ne isplati, jer je cijena manja, konkurencija veca a i kontrola policije veca, barem tako kažu da tamo policija vise lovi ove koje rade na crno cisto iz ekonomskih razloga jer ne placaju poreze i nisu pod kontrolom zdravstva. Rekao bih da to pokazuje da legalizacija donosi uglavnom benefite svim stranama ukljucenim u ove aktivnosti.
Kod nas se osjecaju relativno sigurno u odnosu na neke druge zemlje. Bude ekcesa, jedna rekla kako joj je kolegici banuo lik sa pištoljem, ne znam dalje detalje. E sad zanimljivo, ove koje rade preko agencija, a manje vise sve rade preko neke agencije makar pise independent kazu da imaju zastitara citaj pimpa, spremnog u krugu od 5 minuta hoda pa u slucaju frke zovu u pomoc, to mi je pricala jedna brazilka. Inace im agencija uzima pola cifre, tako da ako das 200, 100 ide curi 100 agenciji, ali agencije im rezerviraju i placaju apartmane u kojima budu.
Eto to su neke crtice koje sam pokupio tijekom koristenja EGE a mislim da je to unatrag 10 mjeseci jedno 30 tak posjeta.
 
Bio sam kod nje u Zadru ženska nezna 2 riječi engleski Brazilka a piše čehinja dogovaras sa agencijom photoshopa definitivno ima ali jbga kad sam došao već je bilo kasno a jaja puna sve u svemu nije ženska tako loša ako voliš malo jače ribe a što se seksa tiče klasika tražila me agencija 1500 sat plus 150 kn za pušenje bez kondoma jbga bio sam na sve pristao jer sam mislio da je čehinja ili bar neka da zna engleski kad ono izgubio 15 min na google translate plus šta me agencija kasnije kontaktirala da im netko uvalio lažnu lovu sreća šta sam platio sa po 200 svježe sa bankomata a netko je uvalio od po 1000 lažnjake valjda je taj lik još neke sjebao u Zadru i pimpovi ga traže ode ovaj svijet u kurac 😅
A jbt.. Taman se mislio. Počastiti ovdje u rijeci. Još čitam ispod njenog profila. Recenziju.. Kao.. Nikad bolje.. Hahaha
 
ljudi dali ima išta u Zagrebu na ege dobro za jebati a da na nešto liči sve neki photoshopovi i trolovi i još bez srama traže dobru lovu ako ima tko kakvu frišku preporuku moja jaja bi mu bila zahvalna 😁
 
Bio sam kod nje u Zadru ženska nezna 2 riječi engleski Brazilka a piše čehinja dogovaras sa agencijom photoshopa definitivno ima ali jbga kad sam došao već je bilo kasno a jaja puna sve u svemu nije ženska tako loša ako voliš malo jače ribe a što se seksa tiče klasika tražila me agencija 1500 sat plus 150 kn za pušenje bez kondoma jbga bio sam na sve pristao jer sam mislio da je čehinja ili bar neka da zna engleski kad ono izgubio 15 min na google translate plus šta me agencija kasnije kontaktirala da im netko uvalio lažnu lovu sreća šta sam platio sa po 200 svježe sa bankomata a netko je uvalio od po 1000 lažnjake valjda je taj lik još neke sjebao u Zadru i pimpovi ga traže ode ovaj svijet u kurac 😅
Što ti mogu pimpovi napraviti realno ako ne znaju tko si i što si? Teško da išta.
 

Nakon pola godine i propalog dogovora od prije tjedan i nesto, zavrsio i ja kod ove. Za stan mogu potvrditi, unutra su 2 apartmana, ja nisam na letio na likove, mislio sam da je unutra neka druga od CDC ali ocito nije. Isto uzeo sat vremena 1550, i tu se nemam bas nesto zaliti, oral bez prvi put nesto kraci, drugi put duze, mene nije bas pozurivala iako je druga runda trajala poprilicno dugo. Razgovor između rundi je isto bio ok.
Uglavnom ja nisam razocaran ali da ima onako efekt koji trazi da ju posjetim opet, bas i nema.
 
Pa i nije bas tako. Malo sam pricao sa curama, pa pitam kako im je ovdje, kako da su došle kod nas na "rađu", i kažu da im je u balkanskim zemljama trenutno najbolje. Dakle sve zemlje bivše Yu plus Albanija.
Kako je jedna rekla postižu cijenu istu kao u Dubaiu. Konkurencija trenutno nije velika, potražnja ocito je, i kazu uglavnom domaca ekipa, manje stranci. U zemljama gdje je legalizirana prostitucija tipa Njemacka Austrija im se ne isplati, jer je cijena manja, konkurencija veca a i kontrola policije veca, barem tako kažu da tamo policija vise lovi ove koje rade na crno cisto iz ekonomskih razloga jer ne placaju poreze i nisu pod kontrolom zdravstva. Rekao bih da to pokazuje da legalizacija donosi uglavnom benefite svim stranama ukljucenim u ove aktivnosti.
Kod nas se osjecaju relativno sigurno u odnosu na neke druge zemlje. Bude ekcesa, jedna rekla kako joj je kolegici banuo lik sa pištoljem, ne znam dalje detalje. E sad zanimljivo, ove koje rade preko agencija, a manje vise sve rade preko neke agencije makar pise independent kazu da imaju zastitara citaj pimpa, spremnog u krugu od 5 minuta hoda pa u slucaju frke zovu u pomoc, to mi je pricala jedna brazilka. Inace im agencija uzima pola cifre, tako da ako das 200, 100 ide curi 100 agenciji, ali agencije im rezerviraju i placaju apartmane u kojima budu.
Eto to su neke crtice koje sam pokupio tijekom koristenja EGE a mislim da je to unatrag 10 mjeseci jedno 30 tak posjeta.

Ima posla al ne toliko ko vani najbolje musterije su poslovnjaci ,nema puno hrvata koji mogu keširat 500 eur a da ne plače novčanik.
A ovi koji mogu imaju svoje ljude za Hr i srbskim instagramerica....jbg kad uzmeš malu na noc ili 2 dana...ne ces na googlu pričat. Ja sam do sada sa EGE-a oko 10 cura probo,sa nekima sam se družio i brijale su kod mene po par dana,tu su se i skrpale neke njihove frendice pa je to taj ostatak,ovo ostalo na sat,pola....preferiram od 21-25 sve sto izgleda starije me ne zanima....bas avion je bila Ana zvala se ISIS za na EGE,isto tako Milla nezz kak se zvala na EGE al je bila dugo u zadru al ono avion od zenske plava istetovirana...al vise se ne vracaju u RH...šteta....

Ovo ljeto je bila top ponuda jer su nasi imali najlaksi ulazak u drzavu od svih u EU ,cesto ih odbiju u zapadne zemlje pogotovo UK.
Onda bi se tu došle cjepit i piče dalje....S tom milom je bio njen frend muska kurva njega nisam bolje upozno,al on je i imo više posla od ove bar se tako ova zajebavala XD.
 

Pocetna komunikacija na losem engleskom, ali sve u svemu jednostavan dogovor. Kad sam dosao na adresu, tipicno pricekaj 5min da se sredim, i onda mi salje "babe i only have one condom" malo mi se falilo da se nisam na to okrenuo, ali rekao idem na pola sata pa sta bude...

Usao u app, prvi dojam je da je ljepsa nego na slikama, nije bomba ali je ljepa cura, slike di je u crnom sakoicu na ege su realnije, pitam je moze quick shower, kaze ok, trazi rucnik, nema rucnika, jedva cimericu (Kate) uzicala jedan cisti, otusiram se na brzinu, plahte na krevetu sigurno ne mijenja jer ih nema, vidio sam kad je trazila rucnik da su svi ormari prazni, a nakon mene nema vise ni rucnika (cistih)...

Akcija, srednja zalost, sva je neka plaha, sve sa gumicom, ne ljubi se, oral slab, ostalo radi kako ti oces, mjenja poze ne zali se, ne gleda na sat ni mob iako stalno zvone poruke... sve u svemu nit dobro, niti lose, ali nije za ponoviti... Vec dugo ne mogu pogoditi neku divlju brazilku, sve su neke polu mlohave... zadnja dobra je bila Luana, od onda sve nesto mlitavo...

Kate ne izgleda lose, iako je malo jaca nego na slikama, mozda bi nju trebalo probat...
 
Kad smo vec kod Kate, jeli bio tko i jel mrtva ili se isplati? Vidi se da je photoshopirana, al isto izgleda bomba cura...
 
Ako izgleda ko na profilnoj na whatsapu pravo cu iz Zadra zapalit do Rijeke samo da to opalim
Ja sam bio kod Sare , zgodna ali dosta je suzdržana morao sam je loviti po krevetu.
Kad sam došao vrata mi je otvorila Kate ,jako je lijepa u licu i izgleda dosta mlada,
pomislio da je to neko dijete.
Jako je niska i ima ogromnu guzu, pa ako ti sto sviđa?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh