BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

cao antonella i ekipa haha
Antonella i manu..a manu sam ceka da dodje kod mene..sranje
 
Iako sam reka da vise ne bacam novce na ove s EGE ipak mi ne da vrag mira pa otisa ovu probat(a nije pomoglo ni to sto je subota 2 ujutro tako da od PO nista).Pun sebe uzmem 1 sat i nadoplatim za istovar u usta.Popijemo pice i na akciju.Krene sa oralom i za 5 minuta uzima kondom a kako je meni bas bia oral dobar kazem ja njoj samo da nastavi sa oralom.I eto ti na vraga za 10 minuta svrsim iako nisam ima osjecaj da sa pred krajem.A sad najjaci dio:toliko sam joj se isvrsava u usta da je jadna cura pocela pljuvat spermu na sve strane(zavrsilo i na meni i na njoj i na krevetu i oko kreveta) i onda se ustane i krene se nesto derati na nekom jeziku i brzo ode u wc povracat a ja krepavam od smijeha.Od akcije nazalost nista ali sam se zato nasmija ko nikad u zivotu.
jel izgleda kao na slikama
 

Evo moj drugi doprinos, bio kod Nastye danas i mogu reci da stvarno nisam razocaran. Dogovor preko agencije je bio lagan i brz. Stan je lijep i uredan, a lokacija relativno blizu zeljeznickog kolodvora? Ne znam, nisam iz Zga da bolje lociram.

Sto se same zenske tice, jako ljubazna i dobro zna engleski tako da se da s njom popricati. 2 svrsavanja za 1h, a oral radi bez. Oral joj je fantastican i tu je izvela neku magiju jer sam se poceo nekontrolirano tresti sto nisam ocekivao.

Sve u svemu, jako ugodan sustret od 1h za 1550kn. 10/10
 
Pozdrav, nisam nikad bio s djevojkom, pa sam odlucio platit haha, koju bi od strankinja preporucili da radi gfe?
 
Pozdrav, nisam nikad bio s djevojkom, pa sam odlucio platit haha, koju bi od strankinja preporucili da radi gfe?
Sad je izuzetno slaba ponuda. Ima ova agencija jedna koja je muljaza cista a ima valjda 15 oglasa. Malo ima ovih independent
Ja bi mozda pricekao malo. Kao da je sad opet neka paranoja odbile me 2 u zadnje vrijeme prek poruka, sumnjicave.
Ili pogledaj najsvjezije recenzije.



Btw ako imas ispod 20g mozda cak ni nebi preporucio jos placanje, vi mladi mozete lako i ovako naci 😉

Nisu to male pare sam kazem
 
Sad je izuzetno slaba ponuda. Ima ova agencija jedna koja je muljaza cista a ima valjda 15 oglasa. Malo ima ovih independent
Ja bi mozda pricekao malo. Kao da je sad opet neka paranoja odbile me 2 u zadnje vrijeme prek poruka, sumnjicave.
Ili pogledaj najsvjezije recenzije.



Btw ako imas ispod 20g mozda cak ni nebi preporucio jos placanje, vi mladi mozete lako i ovako naci 😉

Nisu to male pare sam kazem
Mozda skupim vise hrabrosti nakon ovog, isto sam vidio dosta fake oglasa, svi imaju isti opis, a verified su...
 
Nemoj placat kurvu za prvi put, ne budi lud, odradit ce te za minutu i uzet pare i onda ces se razocarat i bit ce ti krivo, potrudi se malo jeba ga svet , nadi neku malu , zabrijte malo , bit ce ti slade…
To je lijepo u teoriji ali u praksi nije. Evo neki ljudi uključujući mene su prešli 30-u, imaju VSS, intelektualci ne bi nikad ševili da nisu plaćali kurve. Treba naći neku koja nudi GFE i biti s njom 2, 3 sata i to onda ima smisla za nekog startera.
 

Zavrsio kod ove, dodjem pred stan cujem 2 muska glasa, veli mi lik na wa da su majstori. Reko idem svejedno unutra kad sam vec toliki put preso. Vrata otvara neki stariji lik, pored njega neki mladji i njima sam objasnjavao koga trebam..katastrofa. Njezina soba je izmedju soba od ta 2 lika.

Uzeo sat, 1550 kn, bio manje od pola, na kraju je vratila razliku haha, veli mozemo jos jednom, ali nisam, atmosfera je bila prelosa.

I na pocetku, jos nismo ni poceli vec pita jesam gotov, tako da sam bio pod pritiskom da se moram pozurit.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh