BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Sad je 250€.

Ljetos je bila 200, ali jbg inflacija :D
Možeš se probat dogovorit ali ne znam oće li proć.
Može i za 200 bez pola problema,250 je puno previše za nju.Plusevi jesu šta je samostalna,higijena odlična,zna engleski i ne gleda bas na sat ali meni prosječno iskustvo kao sa većinom Ruskinja.Sve po psu bez neke mašte i strasti.
 
Bio sam i ja kod nje prije neki dan, i ne bih je bas ocijenio kao prosjecnu curu. Meni je u licu jako zgodna, ali slab sam na tamnu kosu i svjetle oci. Jako lljepe prirodne grudi, dobra guza. Ovo su jedne od manje uređenih slika rekao bih. Jedino što to po leđima ima neke ne znam što.
Meni je u akciji bila ok, fini oral bez (uz upozorenje nemoj svrsiti u usta :) ), i sama akcija isto solidna. Otišao sam zadovoljan. 1650 domacih za sat vremena.
Ma razumijem svatko ima svoj neki pojam ljepote ali meni je previše za nju 220 eura.Rade si mogao kod Rubi otići makar je i ona skuplja nego šta je bila prije 2 mjeseca
 
Iako sam reka da vise ne bacam novce na ove s EGE ipak mi ne da vrag mira pa otisa ovu probat(a nije pomoglo ni to sto je subota 2 ujutro tako da od PO nista).Pun sebe uzmem 1 sat i nadoplatim za istovar u usta.Popijemo pice i na akciju.Krene sa oralom i za 5 minuta uzima kondom a kako je meni bas bia oral dobar kazem ja njoj samo da nastavi sa oralom.I eto ti na vraga za 10 minuta svrsim iako nisam ima osjecaj da sa pred krajem.A sad najjaci dio:toliko sam joj se isvrsava u usta da je jadna cura pocela pljuvat spermu na sve strane(zavrsilo i na meni i na njoj i na krevetu i oko kreveta) i onda se ustane i krene se nesto derati na nekom jeziku i brzo ode u wc povracat a ja krepavam od smijeha.Od akcije nazalost nista ali sam se zato nasmija ko nikad u zivotu.
Kakva je mala uživo? Planirao sam je posjetiti.
 

Još danas je u Rijeci, vrlo ugodno iskustvo, jedno od boljih što se tiče ukrajinki/ruskinja, pričljiva, jako dobar Engleski, ljepša uživo, nije vatromet ali solidno odradi posao...
 
Jel tko bio sa latinkom Antonellom ege koja je trenutno u Zadru? Prije neki dan sam ima dogovoreno i taman 5 minuta prije termina je nestala, tek mi se javila u 1:30 am, 3 ure nakon, da mi reće...nešto je iskrslo! Nisam iz Zadra pa bi volio znati dal se isplati krečiti! 😆🤗
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh