BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Iako sam reka da vise ne bacam novce na ove s EGE ipak mi ne da vrag mira pa otisa ovu probat(a nije pomoglo ni to sto je subota 2 ujutro tako da od PO nista).Pun sebe uzmem 1 sat i nadoplatim za istovar u usta.Popijemo pice i na akciju.Krene sa oralom i za 5 minuta uzima kondom a kako je meni bas bia oral dobar kazem ja njoj samo da nastavi sa oralom.I eto ti na vraga za 10 minuta svrsim iako nisam ima osjecaj da sa pred krajem.A sad najjaci dio:toliko sam joj se isvrsava u usta da je jadna cura pocela pljuvat spermu na sve strane(zavrsilo i na meni i na njoj i na krevetu i oko kreveta) i onda se ustane i krene se nesto derati na nekom jeziku i brzo ode u wc povracat a ja krepavam od smijeha.Od akcije nazalost nista ali sam se zato nasmija ko nikad u zivotu.
 

Otkrio prije par dana forum, do sad bio nekoliko puta s ovima na ovoj stranici, vecinom su ok, lak dogovor i super usluga. Ova je prva koja me zeznula. Jucer bila u Zg sad vidim Zadar. Dogovorimo sve 200 eura sat, odgovara maksimalno minutu nakon moje poruke, dođem na adresu, javim joj, nema odgovara, cekam 20 min, nista, odem i nakon 40 min dolazi poruka da mogu doci, nije mogla odgovoriti crkla joj baterija. Naravo nisam. Nisam imao vremena za dogovor s nekom drugom ali cu ici pa stavim recenziju, nadam se bolju od ove.
 
Iako sam reka da vise ne bacam novce na ove s EGE ipak mi ne da vrag mira pa otisa ovu probat(a nije pomoglo ni to sto je subota 2 ujutro tako da od PO nista).Pun sebe uzmem 1 sat i nadoplatim za istovar u usta.Popijemo pice i na akciju.Krene sa oralom i za 5 minuta uzima kondom a kako je meni bas bia oral dobar kazem ja njoj samo da nastavi sa oralom.I eto ti na vraga za 10 minuta svrsim iako nisam ima osjecaj da sa pred krajem.A sad najjaci dio:toliko sam joj se isvrsava u usta da je jadna cura pocela pljuvat spermu na sve strane(zavrsilo i na meni i na njoj i na krevetu i oko kreveta) i onda se ustane i krene se nesto derati na nekom jeziku i brzo ode u wc povracat a ja krepavam od smijeha.Od akcije nazalost nista ali sam se zato nasmija ko nikad u zivotu.
Hahaha sve je to od lošeg sjemena.
 

Otkrio prije par dana forum, do sad bio nekoliko puta s ovima na ovoj stranici, vecinom su ok, lak dogovor i super usluga. Ova je prva koja me zeznula. Jucer bila u Zg sad vidim Zadar. Dogovorimo sve 200 eura sat, odgovara maksimalno minutu nakon moje poruke, dođem na adresu, javim joj, nema odgovara, cekam 20 min, nista, odem i nakon 40 min dolazi poruka da mogu doci, nije mogla odgovoriti crkla joj baterija. Naravo nisam. Nisam imao vremena za dogovor s nekom drugom ali cu ici pa stavim recenziju, nadam se bolju od ove.
ako je u zadru probaću je cimnuti ionako sam večeras mislio na pražnjenje pa ak šta bude javim 😁
 
Iako sam reka da vise ne bacam novce na ove s EGE ipak mi ne da vrag mira pa otisa ovu probat(a nije pomoglo ni to sto je subota 2 ujutro tako da od PO nista).Pun sebe uzmem 1 sat i nadoplatim za istovar u usta.Popijemo pice i na akciju.Krene sa oralom i za 5 minuta uzima kondom a kako je meni bas bia oral dobar kazem ja njoj samo da nastavi sa oralom.I eto ti na vraga za 10 minuta svrsim iako nisam ima osjecaj da sa pred krajem.A sad najjaci dio:toliko sam joj se isvrsava u usta da je jadna cura pocela pljuvat spermu na sve strane(zavrsilo i na meni i na njoj i na krevetu i oko kreveta) i onda se ustane i krene se nesto derati na nekom jeziku i brzo ode u wc povracat a ja krepavam od smijeha.Od akcije nazalost nista ali sam se zato nasmija ko nikad u zivotu.
Zar se nije uspjela oporavit s obzirom da si joj nadoplatio?
 
Daklem ekipo, da vam skrenem pažnju na još jednu prijevaru. Dogovaram curu pod Imenom Vica, dobijam adresu u Massarikovoj i tarifu, zatražim da djevojka me dočeka u sexy outfitu. Dolazim na lokaciju, tajac, potom nakon cca 6 min poruka opet sa tarifom, ok, kontam, imam posla sa menagerom koji je idiot, objasnim mu još jednom da sam na lokaciji, i neka čita poruke. opet tajac i za par minuta šaljem mu poruku na ruskom, da djevojka ne otvara vrata, da odlazim. Nato, dolazi poruka da će djevojka otvoriti vrata za min. Otvara vrata, djevojka bez šminke, u rangu prosjeka PO, apartman malo veći od čelije. Po faci to vam je ova gdje stoji Amina, ali uživo kažem fakat ništa posebno. Rekoh joj da odlazim da nije ta koju hoću i čelom nazad. iSpod su vam curke koje dolaze na isti broj, znači nečet ih dobit, a ova koja nuđena je precijenjena.
vica.jpg
 

Prilozi

  • Alina.jpg
    Alina.jpg
    160,9 KB · Pregleda: 164
  • Amina.jpg
    Amina.jpg
    175,4 KB · Pregleda: 164
  • ksusha.jpg
    ksusha.jpg
    178,6 KB · Pregleda: 156

Je li itko bio kod ove možda, mala izgleda predobro na slikama, nekako sam skeptičan da za tu cijenu ne dobiješ nju?
 
Daklem ekipo, da vam skrenem pažnju na još jednu prijevaru. Dogovaram curu pod Imenom Vica, dobijam adresu u Massarikovoj i tarifu, zatražim da djevojka me dočeka u sexy outfitu. Dolazim na lokaciju, tajac, potom nakon cca 6 min poruka opet sa tarifom, ok, kontam, imam posla sa menagerom koji je idiot, objasnim mu još jednom da sam na lokaciji, i neka čita poruke. opet tajac i za par minuta šaljem mu poruku na ruskom, da djevojka ne otvara vrata, da odlazim. Nato, dolazi poruka da će djevojka otvoriti vrata za min. Otvara vrata, djevojka bez šminke, u rangu prosjeka PO, apartman malo veći od čelije. Po faci to vam je ova gdje stoji Amina, ali uživo kažem fakat ništa posebno. Rekoh joj da odlazim da nije ta koju hoću i čelom nazad. iSpod su vam curke koje dolaze na isti broj, znači nečet ih dobit, a ova koja nuđena je precijenjena.
Pogledajte prilog 3317
Aha, hvala ti kaj si mi upravo odgovorio na pitanje. I bilo mi je malo sumnjivo
 
150 eura sat sumnjivo 🤔
Pa i je prevara, jebeni pimp je idiot. Nečeš vidjet tu curu, otvara vrata cura koja je lošija xy puta od prikazanog na slici, ak ne vjeruješ, odi, pa se uvjeri sam. U svakom slučaju poslao sam na ege informaciju. Meni nije problem cijena, biram cure isključivo po tome je li mi odgovaraju ili ne, to jest jesu li moj tip il ne. Da mi je problem cijena ne bi se bavio hobijem.
 

Bio kod nje domaća cura u apartmanu zajedno s Brazilkama koje se nonstop nešto dovikuju u susjednoj sobi.
Izgled dostojan slikama premda uz dosta narušen ten i sumnjive ožiljke.
Meni simpatična lezba, ljubi se strastveno pomalo rezervirano gleda na kurac vidi se manjak iskustva, ali dosta se trudila ispao solidan blowjob.
Međutim tu sam napravio faul naime lezbe su vrlo osjetljive na spermu haha.
Problem je što agencija sve strogo određuje i za nastavak bih morao nadoplatit, ali sam se pozdravio nakon 20 min jer sam priznao pogrešku i žao mi što je nisam pošteno izjebo samo eto ispalo je bezveze zbog glupih pravila. Šteta 220€ kako god okreneš previše premda cura nije loša sama po sebi.
Meni nije jasno da si za relativno prosječnu curu kao nju uopće išao davati tolike novce
 
Razmisljam kod koje crnkinje da odem, ali ne nalazim bas previse recenzija o njima. Bile su jos neke dvije (osim ovih trenutnih) prije par dana ali su otisle izgleda, neka Delahila i jos jedna malo punija cini mi se...pa se izbor smanjio jbg
Konkretno me zanima ova Lenny pa ako je netko bio kod nje, bio bi zahvalan za neki info:
 
Meni nije jasno da si za relativno prosječnu curu kao nju uopće išao davati tolike novce
Bio sam i ja kod nje prije neki dan, i ne bih je bas ocijenio kao prosjecnu curu. Meni je u licu jako zgodna, ali slab sam na tamnu kosu i svjetle oci. Jako lljepe prirodne grudi, dobra guza. Ovo su jedne od manje uređenih slika rekao bih. Jedino što to po leđima ima neke ne znam što.
Meni je u akciji bila ok, fini oral bez (uz upozorenje nemoj svrsiti u usta :) ), i sama akcija isto solidna. Otišao sam zadovoljan. 1650 domacih za sat vremena.
 
Pratim forum i bavim se ovim sportom već neko vrijeme pa evo da i ja doprinesem malo

Bio kod ove:

Dogovor super lagan, čini se da radi bez pimpa. Sama u stanu, sve uredno čisto, tuširanje prije i poslije.

Slike možda blago photoshopirane ali što vidiš to i dobivaš. Ona komunikativna, dobar engleski i generalno cura na mjestu, baš mi nekako legla.

Akcija jedna od boljih što sam naletio na ege. Pušenje bez, lizanje jaja, uzima si vremena. Seks može u bilo kojoj pozi i ona preuzima inicijativu. Generalno nekako nježna cura što je meni odgovaralo ali možda nekome neće.

E da i ne gleda na sat uopće, ne tipka po mobitelu u pauzama i slične pizdarije.

Sve u svemu jedan od boljih gfe-a, preporuka.
 
Bio kod ove:
Hvala na osvrtu. S njom sam se svojedobno dopisivao jer je i na Seekingu (GoodGirlGoneBad). Dosta je komunikativna, odgovarala je na svakakve poruke (pa i provokativne), a dobio sam dojam da je do sada svašta probala (grupnjake, gangbang i što još sve ne). Kaže da traži Gospodina Pravog, a do tada je na EGE...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh