BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Posjetio sinoć i ovu Brazilku priznala mi odmah u početku da su godine na profilu lažne ima 31 što i nije minus jer komad je ženska.
Nije kao ostale latine s prenaglašenom seksualnošću, ugodna za razgovor i dobar joj je engleski.
Krenula pušit s kondomom pa nastavila u cowgirl i nakon toga misionarska, ali guma me je zatezala klasika pa nije bilo svršetka sve dok na kraju nije skinula kurton i deepthroat-ala bio sam joj prevelik ipak se potrudila.
Nisam joj svršio u usta jer to je bio uvjet premda mislim da se nebi previše ljutila.
Na kraju rekla da sam joj se svidio i slobodno da navratim opet, ali mislim da sam miran za neko vrijeme dok ne naiđe kakva Ruskinja ili Ukrajinka koja se ne propušta jer potreban mi je zaokret.
 
Karine, nest istipkao pola portugalski pola engleski, dogovorili se, dala mi adresu i dodem za tipa sat vremena ostavim mobitel u autu i pozvonim na ulaznim nitko ne odgovara, odem gore pokucam na vrata nista, vratim se do auta koji je bio dalje parkiran saljem joj poruke cita a ne odgovara, vratim se ponovim postupak nista. izgleda da me ni kurve nece🤣🤣🤣
kakvo je tvoje iskustvo s dogovorom s njom? i netko drugi ako ima osobno saznanje slobodno nabacite komentar
Bio sam kod nje......lak dogovor i sve korektno odradeno
 
Karine, nest istipkao pola portugalski pola engleski, dogovorili se, dala mi adresu i dodem za tipa sat vremena ostavim mobitel u autu i pozvonim na ulaznim nitko ne odgovara, odem gore pokucam na vrata nista, vratim se do auta koji je bio dalje parkiran saljem joj poruke cita a ne odgovara, vratim se ponovim postupak nista. izgleda da me ni kurve nece🤣🤣🤣
kakvo je tvoje iskustvo s dogovorom s njom? i netko drugi ako ima osobno saznanje slobodno nabacite komentar

Bio ja jučer, sat vremena, najavio sam se 3h ranije jer sam prolazi kroz Zg pa da si iskombiniram sve da ne gubim puno vremena.

Ne znam kad si joj se javljao, odradila je sat vremena samnom (bili smo gotovi oko 17:30), otuširali se i izjurili smo zajedno iz stana, nešto je fotkala osobnu ili putovnicu nisam iskreno obraćao previše pažnje i nešto mi je pokušala objasniti na portugalski ugl, jedino što sam razumio je "problema" :D

Ja sam dosta zadovoljan njenom uslugom i komunikacijom, pošto sam drugi puta kod nje, olakšao sam njoj a i sebi komunikaciju, prevađao sam poruke na portugalski i tak smo komunicirali jer sam primjetio da pokušava natipkavat engleski, ali je dosta loš i onda je drž-nedaj :D


Jučerašnji posjet je bio još bolji nego prvi, opet sam uzeo sat vremena jer mi je pola sata malo i prebrzo prođe, recimo samo da smo oboje uživali i iskoristili tih sat vremena maksimalno, otišao sam kući, otuširao se još jednom i odspavao 2h :D :D
 
Bio ja jučer, sat vremena, najavio sam se 3h ranije jer sam prolazi kroz Zg pa da si iskombiniram sve da ne gubim puno vremena.

Ne znam kad si joj se javljao, odradila je sat vremena samnom (bili smo gotovi oko 17:30), otuširali se i izjurili smo zajedno iz stana, nešto je fotkala osobnu ili putovnicu nisam iskreno obraćao previše pažnje i nešto mi je pokušala objasniti na portugalski ugl, jedino što sam razumio je "problema" :D

Ja sam dosta zadovoljan njenom uslugom i komunikacijom, pošto sam drugi puta kod nje, olakšao sam njoj a i sebi komunikaciju, prevađao sam poruke na portugalski i tak smo komunicirali jer sam primjetio da pokušava natipkavat engleski, ali je dosta loš i onda je drž-nedaj :D


Jučerašnji posjet je bio još bolji nego prvi, opet sam uzeo sat vremena jer mi je pola sata malo i prebrzo prođe, recimo samo da smo oboje uživali i iskoristili tih sat vremena maksimalno, otišao sam kući, otuširao se još jednom i odspavao 2h :D :D
kul! ja sam jako kasno sinoc dogovarao tako da je i to mozda bio problem ne znam, uglavnom da ne quatom i druge ljude koji su mi odgovorili, moram opet van zagreba a volio bih s njom probat, pokusao sam doznat koliko ce ostat u zagrebu jos s obzirom da sam je to pitao ali komunacija je traljava pa nisam ni skuzio sto je mislila reci ali cini se da ce jos ostati neko vrijeme
 
Noob993, lijepa i opširna recenzija o toj Escocse.
Ovo potvrđiva moju teoriju o riđokosim ženama, kao vrlo vatrenima.
Zapela mi je također za oko dok sam pregledavao EGE oglase prije par dana, međutim nije moj izbor.
Minijaturnog je tijela i presitna za mene, pa mi takva riđokosa ne odgovara.
A, i ne volim silikonske sise, pa smatram da se na neki način ugrdila sa tim sisama, bolje bi bilo da je ostavila prirodne, jer joj ova veličina sisa na minijaturno tijelo nije u skladu.
 

Bio tko? Dojmovi?
 

je u biti


Pretpostavio sam da nisu prave slike ali sam se nadao da barem nalikuje na curu sa slika, e pa ne nalikuje. Par sekundi sam se mislio da li da se okrenem, ali prevladala donja glava i u principu nije mi zao.
Rekao bih da je pvi oglas da izbjegne dijeliti prihod sa agencijom i da ne stavlja svoje slike da je ne bi skuzili, to je samo pretpostavka.
Izgled možete vidjeti na drugom linku, vitka silkonske cice, fileri u usnama dakle pastix fantastic. Vidi se da redovno posjecuje teretanu nema grama sala, lijepo utegnuta, cista mirisna... Nije ljepotica u licu ali može proci.
Ono sto je jako dobro je sama akcija, oral odlican bez nije DT ali pusi, lize jaja,... odlicno. Sex jako dobar, izmjenio tri klasicne poze kaubojku, misionarku i dogi. Ljubi se, za anal nisam pitao.
Prostor je u strogom centru, ne moze biti vise centar nego je, uredan, kupaona isto.
1h 1550 vjeverica
 

je u biti


Pretpostavio sam da nisu prave slike ali sam se nadao da barem nalikuje na curu sa slika, e pa ne nalikuje. Par sekundi sam se mislio da li da se okrenem, ali prevladala donja glava i u principu nije mi zao.
Rekao bih da je pvi oglas da izbjegne dijeliti prihod sa agencijom i da ne stavlja svoje slike da je ne bi skuzili, to je samo pretpostavka.
Izgled možete vidjeti na drugom linku, vitka silkonske cice, fileri u usnama dakle pastix fantastic. Vidi se da redovno posjecuje teretanu nema grama sala, lijepo utegnuta, cista mirisna... Nije ljepotica u licu ali može proci.
Ono sto je jako dobro je sama akcija, oral odlican bez nije DT ali pusi, lize jaja,... odlicno. Sex jako dobar, izmjenio tri klasicne poze kaubojku, misionarku i dogi. Ljubi se, za anal nisam pitao.
Prostor je u strogom centru, ne moze biti vise centar nego je, uredan, kupaona isto.
1h 1550 vjeverica
da ne bude zabune, na prvom oglasu nisu prave slike, na drugom jesu.
 

je u biti


Pretpostavio sam da nisu prave slike ali sam se nadao da barem nalikuje na curu sa slika, e pa ne nalikuje. Par sekundi sam se mislio da li da se okrenem, ali prevladala donja glava i u principu nije mi zao.
Rekao bih da je pvi oglas da izbjegne dijeliti prihod sa agencijom i da ne stavlja svoje slike da je ne bi skuzili, to je samo pretpostavka.
Izgled možete vidjeti na drugom linku, vitka silkonske cice, fileri u usnama dakle pastix fantastic. Vidi se da redovno posjecuje teretanu nema grama sala, lijepo utegnuta, cista mirisna... Nije ljepotica u licu ali može proci.
Ono sto je jako dobro je sama akcija, oral odlican bez nije DT ali pusi, lize jaja,... odlicno. Sex jako dobar, izmjenio tri klasicne poze kaubojku, misionarku i dogi. Ljubi se, za anal nisam pitao.
Prostor je u strogom centru, ne moze biti vise centar nego je, uredan, kupaona isto.
1h 1550 vjeverica
To objašnjava što zadnja slika na profilu od Dore nema veze s ostalima.
 
To objašnjava što zadnja slika na profilu od Dore nema veze s ostalima.
Nemaju opcento slike neke veze, vise je modela slicnih stavila, al ak bolje pogledas mozes skuzit...
 

Posjetio ju u nedjelju, ali vidim da vise nije u Zg-u nego u Zadru, jbga kasnim ali ce valjda nekom dolje pomoci recenzija, sa time da vidim da je stavila da je dostupna na jahtama u Splitu, Šibeniku, Hvaru,Rijeci, pa eto netko tko ima jahtu mozda ju iznajmi na duzi period. Dogovor preko wp-a, nakon što smo dogovorili vrijeme, morali smo se ćuti jos jednom preko videopoziva na kratko da ona mene vidi, i da ja vidim nju jer na slikama se ne vidi lice, ugl kratko to traje samo da se vidite i da se mozes odluciti zelis li doci ili ne, ako ne zelis kazes joj tada i tjt, ako zelis potvrdite dogovor. Nakon toga je poslala sve detaljne upute o lokaciji, lokacija je bila u samom centru grada, stvarno top smjestaj ogromna cista kupaona, ogromna soba, lako ju za naci, docekala me otvorenih vrata, lijepo pozdravila,nakon toga sam otisao u kupaonicu na tusiranje. Stvarno jako pazi na higijenu, obavezna vodica za ispiranje usta listerine. E tu se dogodio mali fejl. otusirao sam se i uzeo veliki ogromni plavi rucnik i obrisao se lijepo sa njime medutim to je bio njezin, ostali su bili ispod umivaonika, ona mi je rekla da uzmem te dolje, ali nisam ju skuzio dobro valjda, malo je pizdila, i kao bejbe pa to je moje, lijepo sam ti rekla, bilo mi je bed što sam sjebao nesto na samom pocetku, ali jbga ali dobro nije dugo to trajalo. valjda joj je smijesak vratila standardna procedura davanja vjeverica. Zamracila je sobu, pustila muziku ja na krevetu, ona plese i lagano se skida, lagani striptiz koji napali, zatim blowjob, meni je bio dobar ali trazio sam ju da i ja nju lizem pa smo presli na 69 nakon toga sam trazio da krenemo na akciju, pita koju pozu volis, zelis, ne buni se, uska je dosta i ocito voli sex, napaljivala me uzasno nisam ni pola sata izdrzao, nakon toga otisao pod tus na brzinu ona je dosla htjela se maziti, otusirao se brzo, malo pricali, pametna je, engleski joj je bolji od mog, mogla bi mi biti uciteljica, mazili se pricali, zatim pitala za drugu rundu rekao sam da ne mogu, pa mi je rekla da se okrenem pa da ce me masirati, ima ulje namaze te i masira, mislim da sam ostao duze od sat vremena, i jos nakon toga sam se opet otusirao, na odlasku me ispratila u ogrtacu, zagrlila me i dala mi airwaves zvakacu. uglavnom cura vrijedi posjetiti, meni nije zao
 

je u biti


Pretpostavio sam da nisu prave slike ali sam se nadao da barem nalikuje na curu sa slika, e pa ne nalikuje. Par sekundi sam se mislio da li da se okrenem, ali prevladala donja glava i u principu nije mi zao.
Rekao bih da je pvi oglas da izbjegne dijeliti prihod sa agencijom i da ne stavlja svoje slike da je ne bi skuzili, to je samo pretpostavka.
Izgled možete vidjeti na drugom linku, vitka silkonske cice, fileri u usnama dakle pastix fantastic. Vidi se da redovno posjecuje teretanu nema grama sala, lijepo utegnuta, cista mirisna... Nije ljepotica u licu ali može proci.
Ono sto je jako dobro je sama akcija, oral odlican bez nije DT ali pusi, lize jaja,... odlicno. Sex jako dobar, izmjenio tri klasicne poze kaubojku, misionarku i dogi. Ljubi se, za anal nisam pitao.
Prostor je u strogom centru, ne moze biti vise centar nego je, uredan, kupaona isto.
1h 1550 vjeverica
Planiram sljedeći tjedan posjetiti Alinu, dakle kontaktiram Doru da bi se našao s Alinom?

Crazy shit bro...
 
Planiram sljedeći tjedan posjetiti Alinu, dakle kontaktiram Doru da bi se našao s Alinom?

Crazy shit bro...

Ovo mi je alternativa, no koliko vidim unverified se preporučuje izbjegavati.
Ako ima tko iskustva s njom molim info - thx
 
Jucer sam bio nekim poslom do Zadra, pa sam si ovu malu prisutio, nije mi se dalo s domacima natezat, pa da jos ostanem suha kurca.
Uzeo sam cuku vremena, 200 Eura.
Mala je fina, nije bas tak ko na slikama slim jel, malo je tu fotoshop radio, ali je fit i utegnuta.
Od ponudjenih opcija uzeo sam striptiz, to je fino odradila, bas senzualno plese i vrti bokove i skida se. Reko moze i lapdance, moze, fino mi je guziom trljala kurac, pa izmedju guzova ga trljala, onda sam ja kleknuo pa mi se guzom trljala po licu i ustima, okret pa s picom po licu i ustima, savrseno. Nakon toga blowjob koji je solidan, bez gumice, imao sam bolje, al imao sam i gore. Foot fetis takodjer pruza, prvo lagano mazi kurac, jaja i prepone sa stopalom, onda mi je drkala sa stopalima, Naravno, nakon toga 69 poza. Tu sam htio svrsit, al kako sam uzeo sat vremena, reko idem i jebat. Rokao sam je u doggy styleu, dok nisam bio blizu, onda sam ga izvadio, skinuo kondom, stavio medju sise, protrljala mi ga dva tri puta i zalio sam je skroz po sisama.
Preporuka svakak, tko se nadje ili je u Zadru, neka svrati do male.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh