BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Neki su se raspitivali o ovom curetku
Prostor na Bukovcu u apartmanu, malo je cudno jer je tamo puno privatnih kuca... ja sam kao pokusao bit pametan pa sam ostavio auto dalje i napravio par koraka pjeske da dodem do tamo, a onda dok je ona sa mnom iskomunicirala sto i kako, bilo mi je vec bed vrtit se onuda.

Stan je velik i cist, ona me docekala u stiklama (koje je isla skinut jer je u njima Vislja od mene XD)
Lijep docek, razumije neke osnove engleskog. Bacim je ne krevet i istrazim cijelo tijelo, dodem malo vise do nje i krene mi ga drkat, na sto joj ga uvalim u usta. Nije se bunila iako se oglasuje da nema pusenja bez, deepthroat moze, moze ju se i jebat u usta, ne buni se, suraduje, ljubi se, jase... Pri kraju prvog pucnja ga krene opet pusit, i iako pise da nemoze cum in mouth, svrsio sam joj unutra. To je ispljunula i rekla sorry pa me pocistila.
Mali predah pa druga runda, tu sam ju morao z guza, moze wpankanje tog dupeta, i drugo svrsavanje po dupet (cum on body je kao isto extra al se ne buni)

Sve u svemu pozitivno iskustvo, lijepo dupe, ona je fit, slike su malo uredene ali to je ona, sise su manje ali lijepe

Steta 200 vjeverica za jedan sat, gleda na sat, komunikavija djeluje kao da je s njom jer je dosta spora, mada sam cuo muski glas u stanu, ali ima i jos jednu frendicu u stanu, za nju mi je poslala video, nije nesto, ali pitajte za trio pa ce vam poslat video od 2min zenske ljubavi :)

Toliko od mene :)
I meni je poslala taj video ženske ljubavi od 2 min, ali nisam siguran da je ona druga žensko, liči mi na transiča.
 
Kupiš bonbon sim karticu za oko 2,6 eura. U ovo vrijeme aktivacijom dobiješ ja mislim 10GB.
Da posebno kupiš 10GB prometa više bi platio.
Ako ti je druga kartica također bonbon, prebaciš 2 eura sa te nove na staru.

Možda to ide i sa drugim operaterima, ne znam.
Ne znam koliko morate skrivati od žene od mobitel. Broj ostaje aktivan i kada istekne tarifa. U isto vrijeme možeš imati WhatsApp i WhatsApp business. Obje se mogu klonirati. Na jednom mobiteli možeš imati 4 različita broja. Dovoljno je da je samo na kartici koja je u mobitelu ima aktivna tarifa za pristup internetu i možeš koristiti 3 ekstra broja.
 

Neki su se raspitivali o ovom curetku
Prostor na Bukovcu u apartmanu,
Nije baš kratka ta Trnac ulica. A ne piše broj. ...uglavnom ovo nije pravi independent jer komunikacija nije tečna, tj. dobije se ta generička poruka (od nekoga) o usluzi
 
Uglavnom dobio video. Ali nije 2 minute nego 17 sekundi, i na "self erase" nakon par trenutaka. No, kao što je rečeno....teško da bi uzeo 3-ku jer tzv. Lidia izgleda puno atraktivnije privlačnije i poželjnije od one druge.
 
Uglavnom dobio video. Ali nije 2 minute nego 17 sekundi, i na "self erase" nakon par trenutaka. No, kao što je rečeno....teško da bi uzeo 3-ku jer tzv. Lidia izgleda puno atraktivnije privlačnije i poželjnije od one druge.
Hah, ne bi ni ja trojku, ali sve cure rade u parovima pa uvijek pitam za trio da vidim tko je u stanu sa doticnom, nekad se zalomi da je druga cura bolja pa se njoj javim
 
Nije baš kratka ta Trnac ulica. A ne piše broj. ...uglavnom ovo nije pravi independent jer komunikacija nije tečna, tj. dobije se ta generička poruka (od nekoga) o usluzi
Ak ti taj broj igra ulogu da znas prije nego se odlucis otic, lako odes na Airbnb I pogledas za neki datum u buducnosti što ima dostupno pa ces nac.
To napravis I kad ti daju unaprijed tocnu adresu pa mozes vidjet kakav je apartman
 
Ono što fakat ne kužim kod ovih cura na EGE-u. Ako kao imaš (daješ) GFE uslugu uklj. u cijenu....kakav je to jbt GFE!?!?!? bez ljubljenja, ...pa čak i pušenja bez....koje staviš u dodatne, ekstra naplative (50) usluge
 

Moze neki info please.. Hvala ekipa
Nisam bio. Po meni ova prva 99.9% da je fejk, navlakuša, dočeka te duplo starija i totalno neprivlačna ženska.
Cijenu joj odmah srušiš na pola.
Probaj sa drugom pa javi. Slike i video koji dobiješ na wapu nisu nikakva verifikacija da će ti vrata otvoriti ta osoba.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh