BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

To je agencija koja stalno mijenja cure, a koristi par istih EGE accountova na kojima samo mijenja ime/slike. Uglavnom su pouzdani, a cure budu one koje su na fotkama, usluga od osrednje do vrlo dobre, ovisno o curi. Ako je ta Maria bila loša, ne znači da je i ova koju sad oglašavaju.
 
Istina i ima par cura koje oglasavaju kao samostalne a nisu.
Po mom iskustvu video call gdje ju trazis da se namigne ili mimika neki pokret je najbolji filter.
 
Helenah

Fotke jebene (a i uživo je pička), simpa, sve je super. Dok joj ne daš pare. Prostor nasuprot policijske stanice i porezne uprave.

Dogovorili striptiz, oral bez gumice, klasiku i anal. Sat vremena. Ples kako-tako. Prepuna je ožiljaka po tijelu ( sise, trbuh (?), noge...). Puši sa gumicom isključivo iako sam triput napisao da želim bez; klasičan seks je bio bezveze (zapravo nije seks jer ili se dole šivala ili je post-op (što ne smeta ali to treba reć) pa baš i ne ulazi kita unutra a anal nisam ni probao jer mi je dopizdilo. Inzistirala da eto, barem, svršim pa ga izdrkala sebi po faci. Ručni rad izvrstan.

Završili smo dakle to sve u 20 minuta. WC kompletno prljav, odustao od pranja i samo se pobrisao i rekao joj da imamo još 40 minuta i sad me može izmasirat. Ili da vrati pare (jer se već obukla da ide ća). Long story short - počela je histerizirati. Komplet luđakinja. Još je tražila i 100 eura više za anal (kojeg nije bilo).


BJ 0/10
Izgled 5/10
Sex 0/10
 
Nije ona na slikama ali isto osta,pola sata 150 europljana,godine otprilike 30,izgled jako dobar,ruskinja,engleski onako moze se rec da ga zna,sise,dupe i tijelo solidni,ne gleda na sat,simpaticna,tus prije moze i posli kako hoces,akcija super mozes sta hoces,kooperativna,nema anala,iduci tjedan ide u zg pa opet st,za preporucit da
 
Izgled solidan,jace dupe,sise prirodne trojka,smisna u licu,800 gumenih bombona pola sata,nema anal,nema stopanja vremena,nabijanje bez problema,simpaticna,engleski nema blage veze,prostor tragedija bez klime,1,5 metar kvadratni,zasad u St,preporuka da uz uvjet u drugom prostoru
 
Jel netko zna nesto u vezi s Karine,jel mijenja lokaciju ili jel uzela pauzu ili nesto tako,ako je netko popricao s njom..imao najbolje iskustvo proslu srijedu i od petka je nema vise ni na EGE ni na whatsup-u
 
Koristio sam tražilicu ali ništa ne nalazi o ovoj, netko bio ?
U 6. mjesec je bila u Splitu Aurora Brazilian, bia pola sada kod nje i ocjene su sljedeće:
BLOWJOB: 8 (daleko iznad prosjeka)
SEX: 8
IZGLED: 5 (Po mom ukusu je premršava, a uz to dosta visoka)
MEĐUNOŽJE: 8

Simpatična i nasmijana, iskazuje intenzivne orgazme.
 
Ne mogu naci, jel itko bio kod ove, kakva je?
Cini mi se da je netko napisao da usluga i nije nesto?

Ja sam bia kod nje u prošli četvrtak u Splitu, i ocjene su sljedeće:
IZGLED: 9 (moj tip, vitka, bez grama sala, a opet ima dobar komad guze za mjesit, lipa u licu, , senzitivna, nježna, ma za rastopit se).
BLOWJOB: 6 (nešto iznad prosjeka, ali uz kond.)
SEX: 7 (nije baš aktivna u krevetu, ali meni to nije problem, dopušta poze i intenzitet po guštu)
MEĐUNOŽJE: 10+
HIGIJENA: 10

Uglavnom sam ima u planu ponovo s njom, ali je brzo otišla iz Splita.
 
Nije ona na slikama ali isto osta,pola sata 150 europljana,godine otprilike 30,izgled jako dobar,ruskinja,engleski onako moze se rec da ga zna,sise,dupe i tijelo solidni,ne gleda na sat,simpaticna,tus prije moze i posli kako hoces,akcija super mozes sta hoces,kooperativna,nema anala,iduci tjedan ide u zg pa opet st,za preporucit da
jel deblja ili mršavija nego na slikama?
 
Bio sam s Nati prije možda godinu dana. Navodno svako malo ode do Splita.

Lijepa je u licu i mislim da su sise prirodne, tijelo vitko. Ne sjećam se detalja više ali znam da sam relativno brzo svršio, pa me je malo masirala, pa smo nastavili dalje, al nisam mogao drugi put svršiti.

Tako da sve u svemu nekako mi je bio traljav taj meeting, ali definitivno nije njena krivica i preporučio bih ju.
 
Jel netko zna nesto u vezi s Karine,jel mijenja lokaciju ili jel uzela pauzu ili nesto tako,ako je netko popricao s njom..imao najbolje iskustvo proslu srijedu i od petka je nema vise ni na EGE ni na whatsup-u


Gledao ja baš jučer, spremio si link njenog profila da ne moram stalno natipkavat, neka druga ženska je sad na tom "profilu", ostala je i moja recenzija koju sam naravno pobrisao. Zadnje kad sam bio kod nje, rekla je 10tak dana i ode u Split, ali ne vidim njen oglas ni u Splitu.

Isto imam i više nego pozitivno iskustvo s njom, bio dvaput, definitivno bi otišao opet :D
 
Dal se desilo komu da su mu blokirali whatsapp ?
Poslao sam poruku za dogovor i blokiralo mi je broj na whatsapp-u od strane whatsapp-a
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh