BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Odradio je jucer, dobra je mala, ima lijepo napravljene cice, ljubi se slobodno s jezikom, 20g, kaze da je najpoznatiji model u Brazilu. Malo mi je bio turnoff sto si nije depilirala butine, ali to sam cuo da se zna zateci kod brazilki. Prvi put kaubojka, drugi put doggy, guza ko bonboncic...nije losa, ali odradio sam i bolje...
Da li su to njene slike? Izgleda isto kao ona napaljena mala Ukrajinka od prošle godine koju su svi hvalili, a i meni je bila dobra.
 

Cura jako draga,nasmiješena,pristojna i jednostavna.
Uredna i mirišljava,ne požuruje.
Rastom niža,tamnije puti,ogromne prirodne sise koje je čak smanjivala vide se malo strije od težine.Voli fetiše i laganiju dominaciju.Sasluša tvoje želje.Velika lijepa pušačka usta.
U stvarnosti ima jaca bedra nego na fotkama.
Akcija može lakše i žešči ritam nije joj bed ništa.
Mislim da je ovaj tjedan još u Zg.
Dobro govori engleski inace je Moldavka al ima taj latino izgled i štih....
Kakva je u faci? Planiram je posjetiti sutra. Unaprijed zahvaljujem 😃
 

Bio kod ove, i ova je 150 /h kao ona iz moje prethodne recenzije i opet pun pogodak, dakle sa te dvije sam se bolje proveo nego sa bilo kojom od 200 250... Ne znam kakva je ovo shema ali se nadam da ce potrajati.
Ova mi je bila još bolja od prethodne. Meni je cura prekrasna, uzivo mi je ljepsa nego na slikama. Ljepo lice, duga tamna kosa, svilenkasta koža, cice prekrasne cvrste prirodne nisu nesto velike ali još mi titraju pred ocima, guza cvrsta ljepa malo izražena ali ne tako puno kao kod ostalih latina, noge duge. Ona cijela mirišljava. Eto to je moj subjektivni dojam, ja bih rekao da mi je ovo najljepsa brazilka sa kojom sam bio.
Opet sam imao peripetije sa dogovorom i zamalo da sam odustao, ne znam ova je ekipa malo neorganizirana ili je fakat independent mada sumljam.
Usluga je isto jako dobra, oral bez mogao bi biti i bolji ali ok je. Akcija vise nego dobra, uzivi se, mozda je na pocetku malo glumila ali kad se opustila to je bio pravi uragan. Najbolje mi je u misionarskom kako traži kontakt ocima. Ljubi se, ne da anal ni svrsavanje u usta i to odmah kaze.
Kao i sve brazilke ne zna engleski. Tu je do srijede pa navodno ide u Split.
Eto nadam se, ka sto sam vec rekao, da ce ova 150 shema nastaviti i da ce se ponuda ovako kvalitetnih cura i izgledom i uslugom nastaviti.
 
Odradio je jucer, dobra je mala, ima lijepo napravljene cice, ljubi se slobodno s jezikom, 20g, kaze da je najpoznatiji model u Brazilu. Malo mi je bio turnoff sto si nije depilirala butine, ali to sam cuo da se zna zateci kod brazilki. Prvi put kaubojka, drugi put doggy, guza ko bonboncic...nije losa, ali odradio sam i bolje...
Jel ga dudla bez kabanice nadam se?
 
Pozz dečki..

Uglavnom sam probao sve žene sa oglasa… no već godinu dana ne idem zato sto sam naišao na bolju priliku.!

Da ne duljim.. Thai massage jedna od najboljih, ako ne i najbolja masaža no moraš ic lagano sa Tajlanđankama… uglavnom sve pristanu na kraju…

Thai salon na malesnici 56€ / 80min Masagge + 50€ Tajlanđanki kaj te masira za brutalan sex (svršavanje u usta)

Thai salon na Bundeku tj. Kod Kauflanda 52€/ 90min + 50-80€ Za sex




Probajte !!!
 
Pozz dečki..

Uglavnom sam probao sve žene sa oglasa… no već godinu dana ne idem zato sto sam naišao na bolju priliku.!

Da ne duljim.. Thai massage jedna od najboljih, ako ne i najbolja masaža no moraš ic lagano sa Tajlanđankama… uglavnom sve pristanu na kraju…

Thai salon na malesnici 56€ / 80min Masagge + 50€ Tajlanđanki kaj te masira za brutalan sex (svršavanje u usta)

Thai salon na Bundeku tj. Kod Kauflanda 52€/ 90min + 50-80€ Za sex




Probajte !!!
Daj malo više detalja..Kako si ih? Di ste se ševiti? Kako cure izgledaju?
 
Pozz dečki..

Uglavnom sam probao sve žene sa oglasa… no već godinu dana ne idem zato sto sam naišao na bolju priliku.!

Da ne duljim.. Thai massage jedna od najboljih, ako ne i najbolja masaža no moraš ic lagano sa Tajlanđankama… uglavnom sve pristanu na kraju…
Jesu li sve tajlanđanke, ili ima svega (pa šta te potrefi)
 
bio sam kod nje prošli tjedan , odgovorila odmah i za pola sata došao , sve je kako si opisao, došla do ulaznih vrata u ogrtaču , pa liftom gore , ponudila čašom vina jer sam bio malo nervozan, pol sata je 120 , sat 200 , izvadio 150€ i ostao oko sat vremena najmanje, engleski odlican , ljubi se , puši sa gumicom , promjenili par klasicnih poza , ne žali se ništa može lagano i žestoko, nije dala anal jer ju neko jebo noć prije 2 sata , na kraju otisli zajedno na tuširanje



ta mi nije odgovorila na poruke danima i zato sam otišao kod druge , baš sam htel kod nje , ali našao sam je na tinderu i na instagramu
Zanimljivo kako sve te kurabe po instagramu zive mondeno i sve se medjusobno prate😂
 
Da li su to njene slike? Izgleda isto kao ona napaljena mala Ukrajinka od prošle godine koju su svi hvalili, a i meni je bila dobra.
Njene su slike, nije ukrajinka, prica portugalski, meni vuce malo na Adrianu Lima. Posebno ju je lijep prizor primit s guza jer ima po meni najljepsu koju sam primio u doggy.
Jedino su mi te dlakice na butinama ostale turnoff, mekane su tako da ih dosad nije valjda ni brijala, ne vide se tako na njenoj tamnijoj puti ali opet...do glave i predrasuda je🤣
Ima umjetne cice, ali dobro su napravljene.
Namjesta se, vrti bokovima, ako malo stanes lijepo se vrti...vrckava je, cak te i vinom ponudi (barem je mene) tak da smo se bas lijepo podruzili...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh