BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Ima tko kakvo iskustvo? Traži 1200 za pola sata, fotke i video brutalne, ali me zanima odgovara li stvarnosti. Neke od ovih s EGE su mi, kad sam ih kontaktirao poslale fotke skroz drugačije od onih na siteu.
 

Ima tko kakvo iskustvo? Traži 1200 za pola sata, fotke i video brutalne, ali me zanima odgovara li stvarnosti. Neke od ovih s EGE su mi, kad sam ih kontaktirao poslale fotke skroz drugačije od onih na siteu.
Ne znam sta je to na njoj toliko brutalno osim cijene 1200/ 1/2h.Prosječna latino-silicon djevojka,čak malo stara /26g/ uz previše izbora nadoplate koliko vidim na njezinoj strani. Slike malo bolje fotošopirane tako da se ne iznenadis na vratima.Ukratko u danasnje doba Covid prostitucije ovo je preskupo za latino djevojku i to bez recenzija (mislim na prave recenzije na pravim portalima,a ne škrabanja i pitanja "vridi li","bija tko" i sl.).U Munchenu ovo jebes za 100e /h i još dolazi kod tebe, a AO je +30e ili kako mi to nazivamo u MU "katolička ponuda"
 
Meni osobno na fotkama izgleda dosta bolje od drugih latina u trenutnoj ponudi, koje imaju istu tarifu. Sama svota mi nije problem ako bi iskustvo bilo pozitivno, zbog čega sam i postavio upit. Put u Munchen mi trenutno nije opcija.
 
Po meni su te latine za dvije klas eiznad naših, iako drže jako skupu cijenu za pola sata/sat. Ali realno, ak si frajer u Zagrebu i ne ideš baš van, pogotovo u covid doba, ovo je top.
I čisto napomena, 1209 vjeverica će ti biti žao, ma koliko dobra bila.
 
Ma joj dajte ga pustite, olfo mu lova nije problem al bi da mu pičke šalju slike ahahaha. Pa stari moj ak ti lovica nije problem, onda fino nazoveš, odeš tamo i ak ti se ne svidi okreneš se i bok.

Nego nit ti imaš love nit ti jebeš išta, tebe pali dobit neku fotku na koju ćeš se zdrkat i mirna bosna. Nemam niš ni protiv tog jbg, svakakve fetishe ljudi imaju samo ono tu spammaš temu bezveze pa je malo glupo. Napravi novu temu drkaroši na slike i tam nek se okupljaju takvi poput tebe
 
A nije tak, jbg.
Latine, pogotovo ova Laps Embassy agencija, odna po upitu šalju fotke.
I realno, ako daješ preko soma kuna za pol sata, zanima te da te ne dočeka gabor i jadna usluga.
Meni osobno ove latine pašu, silikonke, ali utrenirane.
Ja se još razočarao nisam
 
Nisam tražio slike, nego pitao je li netko bio. To mi se ipak čini jednostavnije nego ići tamo kod nje provjeravati. Inače, ta iz linka više nije u ZG
 
Ne znam, nisam jebavao ove latine pa ne znam jel šalju slike ili ne. Smatram da ih je dovoljno online da procijeniš jel ok ili nije, čisto sumnjam da su odstupanja baš tolika ipak se radi o ozbiljnoj lovi za naše prilike. U svakom slučaju stoji što sam rekao, nek ode i pogleda pa podijeli iskustvo ako želi. Ovako spammanje bezveze nema smisla.
 
Eto brazilke donjele brazilski soj😀😀😀
Do sad mi njih jebavali, eto sad su nas one sjebale...
Sad će kontakti kontakata najebat hehehe
 
Ne znam sta je to na njoj toliko brutalno osim cijene 1200/ 1/2h.Prosječna latino-silicon djevojka,čak malo stara /26g/ uz previše izbora nadoplate koliko vidim na njezinoj strani. Slike malo bolje fotošopirane tako da se ne iznenadis na vratima.Ukratko u danasnje doba Covid prostitucije ovo je preskupo za latino djevojku i to bez recenzija (mislim na prave recenzije na pravim portalima,a ne škrabanja i pitanja "vridi li","bija tko" i sl.).U Munchenu ovo jebes za 100e /h i još dolazi kod tebe, a AO je +30e ili kako mi to nazivamo u MU "katolička ponuda"
Ajde zamoliti ću te da objavis oglas iz Münchena, ako ima za 100e, momentalno pakiram stvari i idem.
 

Ista cura, samo što svaki oglas ima drugačije godine, drugačije cijene i indepentent/agency.
Osim toga, imaju review od istog tipa.
Jel bio tko?
 

Bio kod ove, dosta fotoshopa, cura je inače pristava. Sise izvrsne..genijalne i usluga na nivou. Prostor ok ali ulaz je zeznut i ne privatan. Cijena ko u oglasu.
 

Bio kod ove, dosta fotoshopa, cura je inače pristava. Sise izvrsne..genijalne i usluga na nivou. Prostor ok ali ulaz je zeznut i ne privatan. Cijena ko u oglasu.
pristava po licu? kako se ljubi i kakav je sex
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh