BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Zanima me kakva su vasa iskustva kad ste uzimali sat a ne 15 ili 30 min.Dal se sama usluga nesto razlikuje kad se ima vise vremena i obzirom sa sve daju po 2 svrsavanja moze li se onda ostati 5-10 min duze da se svrsi i drugi put.U nedoumici sam dal sa uzmem kod jedne sat ili da za iste novce odradim 2 po 15-20 min
 
Zanima me kakva su vasa iskustva kad ste uzimali sat a ne 15 ili 30 min.Dal se sama usluga nesto razlikuje kad se ima vise vremena i obzirom sa sve daju po 2 svrsavanja moze li se onda ostati 5-10 min duze da se svrsi i drugi put.U nedoumici sam dal sa uzmem kod jedne sat ili da za iste novce odradim 2 po 15-20 min
Ne mogu iznijeti direktnu usporedbu jer uvijek uzimam jedan sat. Nemam puno staža, broj cura koje sam posjetio je jos uvijek jednoznamenkast, ali mogu reci da neke cure pustaju akciju sve do isteka sat vremena, pa onda sveukupno provedeno vrijeme bude 5-10 minuta dulje od sat vremena. Ali da samu akciju puste jos nakon sto je proslo sat vremena jos nisam iskusio - to mozda dopuste ako bas nemaju nikog nakon tebe, inace naravno ne. A ti imas iskustva s 15minutnim? Jel u njima uobicajeno da te puste prekovremeno 5-10min da svrsis? Nekako mi ti 15minutni sastanci djeluju nemoguci za odradit bez probijanja vremena, ili se varam?
 
Ne mogu iznijeti direktnu usporedbu jer uvijek uzimam jedan sat. Nemam puno staža, broj cura koje sam posjetio je jos uvijek jednoznamenkast, ali mogu reci da neke cure pustaju akciju sve do isteka sat vremena, pa onda sveukupno provedeno vrijeme bude 5-10 minuta dulje od sat vremena. Ali da samu akciju puste jos nakon sto je proslo sat vremena jos nisam iskusio - to mozda dopuste ako bas nemaju nikog nakon tebe, inace naravno ne. A ti imas iskustva s 15minutnim? Jel u njima uobicajeno da te puste prekovremeno 5-10min da svrsis? Nekako mi ti 15minutni sastanci djeluju nemoguci za odradit bez probijanja vremena, ili se varam?
Pa vise manje tih 15-tak min se uvijek produzilo za jos 5-10 pa bi bilo vremena.Desilo mi se mozda 2-3 puta da nije bilo dosta pa bih onda jos nadoplatio ta jos 15-tak min
 
Pa vise manje tih 15-tak min se uvijek produzilo za jos 5-10 pa bi bilo vremena.Desilo mi se mozda 2-3 puta da nije bilo dosta pa bih onda jos nadoplatio ta jos 15-tak min
U tom slucaju se mozda vise isplati uzeti 2x15min s obzirom da dobivas i vise vremena nego sto platis + ne placas za vrijeme potroseno u poluvremenu + oba puta ulazis u akciju svjež, full napaljen, za razliku od jednosatnog meeta gdje u drugo poluvrijeme ulazis istrošen.
 
Zanima me kakva su vasa iskustva kad ste uzimali sat a ne 15 ili 30 min.Dal se sama usluga nesto razlikuje kad se ima vise vremena i obzirom sa sve daju po 2 svrsavanja moze li se onda ostati 5-10 min duze da se svrsi i drugi put.U nedoumici sam dal sa uzmem kod jedne sat ili da za iste novce odradim 2 po 15-20 min
nakon preko nekoliko trial and error - ja uzimam iskljucivo pola sata..

ako ne valja, nisam potrosio ni puno novaca ni vremena..
ako valja, nakon toga mi nije problem s istom curom uzeti sat..
 
Zanima me kakva su vasa iskustva kad ste uzimali sat a ne 15 ili 30 min.Dal se sama usluga nesto razlikuje kad se ima vise vremena i obzirom sa sve daju po 2 svrsavanja moze li se onda ostati 5-10 min duze da se svrsi i drugi put.U nedoumici sam dal sa uzmem kod jedne sat ili da za iste novce odradim 2 po 15-20 min
Ja joj pošaljem poruku da mi kaže malo više što sve nudi i koja je cijena?
Ako nudi 15min, pola sata i sat, kažem joj pola sata ili duže pa kad dođem kod nje i vidim kako izgleda i kakav je doček odlučim na licu mjesta. Iako u zadnjih tri puta mi se dogodilo da u plaćenih sat vremena nisam mogao svršiti drugi put , pa u zadnje vrijeme preferiram pola sata.
 
Zanima me kakva su vasa iskustva kad ste uzimali sat a ne 15 ili 30 min.Dal se sama usluga nesto razlikuje kad se ima vise vremena i obzirom sa sve daju po 2 svrsavanja moze li se onda ostati 5-10 min duze da se svrsi i drugi put.U nedoumici sam dal sa uzmem kod jedne sat ili da za iste novce odradim 2 po 15-20 min
Sve ti to ovisi sto te pali i koji su motivi... Netko voli gledati striptiz, netko voli senzualnu masazu, netko ga samo zeli staviti, netko voli dominaciju, netko voli dugo pusenje...

Ja uzimam uvijek 15-20 min. Osobno uvijek trazim zensku koja mi je napeta da mi se nadigne cim ju vidim bez pogovora. I sto se tice sexa ja se sa njima bas ne volim ljubiti jer mi je to gadljivo, lizati ih... Volim ga staviti, jebem ih cca 10-15 min i to je to, to mi treba... Placam jer mi je to najjednostavnije, nema komplikacija kao sa ljubavnicama. Pocastim se jednom, dva puta mjesecno sa 15-20 min i ja sretan, a za ostalo tu je zena 😎
 
Jel netko porbao ovu? Izgleda jako dobro na slikama. Cijena 180E/1H sto mi je malo cudno jer nisam nasao do sada nista ispod 200e

 
Jel netko porbao ovu? Izgleda jako dobro na slikama. Cijena 180E/1H sto mi je malo cudno jer nisam nasao do sada nista ispod 200e

Meni se full svidjela kad sam vidio oglas, ali kad sam se javio na wapp, nije bilo odgovora, a to je bilo jos tamo prije dva mjeseca. Oglas joj od tad stoji, i last online datum na oglasu joj je 27.10., tak da ne racunaj na to da je u Zagrebu.
 
Nel mozda netko dogovarao sto preko city of love jer vidim da ima i tamo par dobrih cura pa me zanimaju vasa iskustva s tom stranicom
 

Ima ko kakvih iskustava s ovom?


Ima ko kakvih iskustava s ovom?

Pratim
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh