BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Bio danas, nije ona.. Kroz whatsapp tražim dodatne slike, šalju njene slike (koje nisu objavljene na profilu), još pitam jel 100% ona, odgovore da je. Izgleda da moram počet tražiti videopozive jer ovo je već 3. ukrajinka u zadnja 2-3 tjedna kojoj sam se okrenuo.

Dođem na adresu, čekam 3-4 minute ispred ulaza, izlazi van neka mala plava pjegava, pokažem joj sliku - to nisi ti (ona pogleda, a u pogledu "jebiga, nisi prvi kojeg su probali sjebat") i okrenem se. Ta ženska nema profil, tj. nisam našao (mala, plava, pjegava, plavkaste oči, lice prosjek, kolko sam uspio vidjet). Lokacija je kod branimirove tržnice.
 

Izgleda ko na slikama, velika guza, ali to je to. Ako netko ide samo zbog nabijanja žive lutke, nek ide kod nje, inače zaobilaznica.

Po porukama se čini simpatična, dogovor jednostavan, pitam za usluge, napiše da radi: "typical classic treatment of boyfriend, blowjob with condom". Boyfriend tretman ili tzv. GFE nula, inače latine (sve kod kojih sam bio) same počnu grliti, dirati, ljubiti, ova ništa. Na moju inicijativu se ljubi, ali bezvoljno. Doček hladan i hladna je sve do kraja. BJ sa (napisala je da je nadoplata 500k bez hahah), fokusira se samo na vrh, ostatak ne, jaja joj se gade (pošto nema pojma engleski, ja joj pokažem na njena usta pa na jaja, ona napravi neku odvratnu facu), prejako ga hvata rukama. Kad je uključila jezik i maknuo sam joj ruke onda je čak bilo ok, ali staje u najboljem trenutku. Doggy - samo se nastavi i nabijaj, ko lutka, uopće ne mrda, bleji u prazno i broji čestice prašine na suncu. Kad sam joj pogledao tu nezainteresiranu facu odmah mi se spustio. Dobra je jedino kad se nabija u reverse cowgirl pozi, ali zbog njene nezainteresiranosti nisam mogao svrsiti...

Kroz poruke isto napiše shower together, ali isto niš od tog; još jedan minus - ja izlazim iz tuša, ona sjedi na kauču i tipka po mobitelu.

U početku traži 1200/30 i 2000/60 + 500 oral bez + 500 anal.

Ja sam joj ponudio 750/30 i odmah je pristala jer očito nema posla.
 

Izgleda ko na slikama, velika guza, ali to je to. Ako netko ide samo zbog nabijanja žive lutke, nek ide kod nje, inače zaobilaznica.

Po porukama se čini simpatična, dogovor jednostavan, pitam za usluge, napiše da radi: "typical classic treatment of boyfriend, blowjob with condom". Boyfriend tretman ili tzv. GFE nula, inače latine (sve kod kojih sam bio) same počnu grliti, dirati, ljubiti, ova ništa. Na moju inicijativu se ljubi, ali bezvoljno. Doček hladan i hladna je sve do kraja. BJ sa (napisala je da je nadoplata 500k bez hahah), fokusira se samo na vrh, ostatak ne, jaja joj se gade (pošto nema pojma engleski, ja joj pokažem na njena usta pa na jaja, ona napravi neku odvratnu facu), prejako ga hvata rukama. Kad je uključila jezik i maknuo sam joj ruke onda je čak bilo ok, ali staje u najboljem trenutku. Doggy - samo se nastavi i nabijaj, ko lutka, uopće ne mrda, bleji u prazno i broji čestice prašine na suncu. Kad sam joj pogledao tu nezainteresiranu facu odmah mi se spustio. Dobra je jedino kad se nabija u reverse cowgirl pozi, ali zbog njene nezainteresiranosti nisam mogao svrsiti...

Kroz poruke isto napiše shower together, ali isto niš od tog; još jedan minus - ja izlazim iz tuša, ona sjedi na kauču i tipka po mobitelu.

U početku traži 1200/30 i 2000/60 + 500 oral bez + 500 anal.

Ja sam joj ponudio 750/30 i odmah je pristala jer očito nema posla.
Na 2 profila je napisala silikoni, ali nisu, prirodne su
 

Bio danas, nije ona.. Kroz whatsapp tražim dodatne slike, šalju njene slike (koje nisu objavljene na profilu), još pitam jel 100% ona, odgovore da je. Izgleda da moram počet tražiti videopozive jer ovo je već 3. ukrajinka u zadnja 2-3 tjedna kojoj sam se okrenuo.

Dođem na adresu, čekam 3-4 minute ispred ulaza, izlazi van neka mala plava pjegava, pokažem joj sliku - to nisi ti (ona pogleda, a u pogledu "jebiga, nisi prvi kojeg su probali sjebat") i okrenem se. Ta ženska nema profil, tj. nisam našao (mala, plava, pjegava, plavkaste oči, lice prosjek, kolko sam uspio vidjet). Lokacija je kod branimirove tržnice.


Ova je na istoj adresi ko ova prevara, ali mi baš ne liči na curu koja je izašla (ali šminka radi čuda). Ova čak dobro izgleda na slikama.
 

Ova je na istoj adresi ko ova prevara, ali mi baš ne liči na curu koja je izašla (ali šminka radi čuda). Ova čak dobro izgleda na slikama.

Ova je u istoj ulici, ali broj 4 mi napisali.. 3 različita profila zgodnih cura za jednu pjegavu siroticu. I onda se čude kaj ih Putin napao, a vidi kak se ponašaju 🙊
 
Dogovor preko whatsapp na hrvatskom, dodem na adresu javim da sam tu kaze 15min da pricekam reko aj kad sam vec tu, pusenje ok guta ga do korjena, sex nista specijalno, istovar na sise
Na slikama je ona
 
Bio kod dotične.
Dog brz. Apartman ok. Doček uska pripijena haljina s naglašenim atributima. Nudi tuširanje. Jako mlada. Cice 2-3. Prirodne ali malo više opuštene. Dupe veliko i lijepo.sU Faca lijepa. Slike odgovaraju. Jako uredna i mirisna. Malo nižeg rasta i punija ali skoro kao sve Latine. Tko voli GFE na pravoj je adresi. Bj bez i baš uživa. Voli da se dira po klitiću pa se i vidi kako je uzbuđena. Nudi sve poze i sudjeluje. Malo misija, malo kaubojka, malo više dogy jer je pogled na dupe izuzetan. Uvija se i nabija. Za pohvalu.
Def za ponavljanje
Tijelo 8/10
Sex 9/10
 

Bio danas, nije ona.. Kroz whatsapp tražim dodatne slike, šalju njene slike (koje nisu objavljene na profilu), još pitam jel 100% ona, odgovore da je. Izgleda da moram počet tražiti videopozive jer ovo je već 3. ukrajinka u zadnja 2-3 tjedna kojoj sam se okrenuo.

Dođem na adresu, čekam 3-4 minute ispred ulaza, izlazi van neka mala plava pjegava, pokažem joj sliku - to nisi ti (ona pogleda, a u pogledu "jebiga, nisi prvi kojeg su probali sjebat") i okrenem se. Ta ženska nema profil, tj. nisam našao (mala, plava, pjegava, plavkaste oči, lice prosjek, kolko sam uspio vidjet). Lokacija je kod branimirove tržnice.
Ševio sam tu plavu ako je to ona ima nevjerojatan donji dio tijela, čvrsto dupe, mišićave noge baš je top proporcija, ali BJ slabašan ne ide duboko pa mi izdrkala na kraju i svršila dok sam je lizao.
 
Pozdrav, pošto sam novi u ovom sportu, zanima me kako ide susret sa brazilkama. Pošto planiram uzeti 1h, zanima me da li inzistiraju tuširanje kada dođem iako sam se otuširao kod kuće te kad kreće mi isticati vrijeme? Zanima me isto šta bude ako ispucam 2 shota za recimo pola sata, a uzeo sam sat vremena? Ostale preporuke također će dobro poslužiti :)
 
Pozdrav, pošto sam novi u ovom sportu, zanima me kako ide susret sa brazilkama. Pošto planiram uzeti 1h, zanima me da li inzistiraju tuširanje kada dođem iako sam se otuširao kod kuće te kad kreće mi isticati vrijeme? Zanima me isto šta bude ako ispucam 2 shota za recimo pola sata, a uzeo sam sat vremena? Ostale preporuke također će dobro poslužiti :)
Ja se uvijek otuširam doma prije, ali ponekad obavljam nešto po gradu pa uvijek ja pitam za tuš, a i po ovim zagrebačkim vrućinama se odmah oznojim. Samo jednom se nisam tuširao, reko sam da sam čist, ona ok i odmah krenula akcija.

Nikad nisam uspio 2x u sat vremena, pa ne znam, ali s brazilkama se inače lako dogovoriti (makar sve imaju "šablonu" 2x 1h, 1x 30 min). Npr. neke od njih su kroz poruke pisale oral sa, bez sa doplatom, pa sam kod nje dogovorio oral bez (bez doplata). Brazilke uglavnom same odgovaraju na poruke, to vidiš po odgovorima kroz google translate.

Vrijeme kreće otkad uđeš u stan, ali neće te istjerati van ako premašiš par minuta (ali to opet ovisi o curi, nisu sve iste; ja nisam imao takvih iskustava, nego par suprotnih, di sam ja otišao prije isteka termina).

Bitno da si pristojan prema njoj, pa će se i ona uglavnom više potruditi. Jedina mana je da rijetko koja brazilka zna engleski pa umjesto da trošiš vrijeme na tipkanje i google translate, komuniciraj jednostavnim riječima, gestikulacijama, pantomimom i sličnim pristupima tijekom odnosa. I nemoj drkat prije termina 😂
 
Dogovor preko whatsapp na hrvatskom, dodem na adresu javim da sam tu kaze 15min da pricekam reko aj kad sam vec tu, pusenje ok guta ga do korjena, sex nista specijalno, istovar na sise
Na slikama je ona
Jel se ljubi? Kakav je gfe?
 
Bome .bomboncic..uf
Ljepßa je u źivo, sise silkoni, ima manje oźiljke isporuke šišanje, guzica veće, prava brazilska. Pušii dobro, liže jaja,sex u svima pozama. Ono što mi nije sjelo je da nema previše gfe, a od French kissing ni F, a u ponudi je, u sexu izbjegava pogled.
Ponovno nebi zbog toga, ali da je u tome bolja išao bih opet, lokacija kustosija.
 
U Zagrebu je trenutno veci horor negu u Khersonu (UKR).

Dakle od ca.80 independent zenski koje su u ponudi - 22 oglasa se odnose na 3 (rijecima: tri) zenske.
Laura, Milagros, Laura2. Otisao sam kod sve 3 - ni jedna, ali ni jedna ne vrijedi 250€-300€* koliko traze za 1h. Sve tri su malene <160cm, zdepaste i istrosene. Zagrebu kronicno nedostaje pravih latina, a ne ovih semaforki iz favela. Poseban pozdrav makroima i pimpovima. Ako se vec bavite ovime poslom, nabavite dobre zenske koje opravdavaju cijenu.
Napomena: (*) To se odnosi na basic ponudu, bez ikakvih dodataka.

Takodjer cuo sam se nakratko sa Emmom.
Ja sam sjeban, ali vi ste sjebaniji od mene. Pa tko od vas pristane na dogovor za t+1 odnosno t+2 dana?
Htio sam joj predlozit da mi posalje outlook invite za jebanje, jer ocito je prezaposlena ovdje u ZG.
Stvarno nije stvar love, ali zenska je masivno precijenjena i puca od umisljenosti. Hard pass.
 

sta je sa ovon ova mi se cini jebeno neuredna a bogami i skupa
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh