BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Pozdrav, ekipo nigdje da nađem recenziju za ovu malu:


Ima tko iskustva? Hvala
 
Moj mali doprinos ipak sam nov :)



30min - 100 kukuruza, ona starija uživo nego na slikama ali solidna MILF, sise ogromne naturale.

Pušenje bez kabanice, akcija solidna ali dosta ubrzano i mehanički.

Lokacija centar s kolegicom. Mislim da necu ponoviti ali za te pare je solidna.
 
Evo još jedne :)


200 čizmenih za 1h

Ista kao na slikama, zgodna jako voli se ljubit, akcija ok, pusenje bez i zna engleski :)

Prostor je malo smrdio i upitna higijena svega ostalog.

Ali mala je bombon pa ono ko voli nek izvoli.
 
Evo još jedne :)


200 čizmenih za 1h

Ista kao na slikama, zgodna jako voli se ljubit, akcija ok, pusenje bez i zna engleski :)

Prostor je malo smrdio i upitna higijena svega ostalog.

Ali mala je bombon pa ono ko voli nek izvoli.
Kod ove sam se jednom zaputio i vidim nekog lika stoji puši cigaretu na prilazu do apartmana smrknulo mi se pa sam produžio, a izgleda da nisam pogriješio.
 
Pozdrav, ekipo nigdje da nađem recenziju za ovu malu:


Ima tko iskustva? Hvala
Ova cura je odlično iskustvo,uživo izgleda i bolje,zna engleski,i stvarno se potrudi.
Ako joj se i svidite svi dodaci dođu u ponudu gratis
Nemojte me sad ispitivati privatno,nego odite,preporuka
 
Javio se pimp. Za umrit od smijeha. Citiram: "Svi moji KOLEGE koji su je vidjeli rekli su da je bila veličanstvena. Izuzetno je profesionalna, seksi i ima prekrasnu osobnost." Koja inteligencija!
Pošalje ona (ili on) meni poruku da nije mogla jer se taj majmun kod kojega je bila našmrkao i napio pa da ju je bilo strah otići.

Još sere kako je njena "profesija" riskantna i ima malo normalnih klijenata i da ja njoj kvarim posao.

Možda joj je vrijeme da počne razmišljati o promjeni karijere. Koja glupača.
 
Tips:
1) Pokusajte izbjegavat agencije, samo ce vas oderat. Vi zapravo nikad ne znate s kim se dopisujete.
Mozda je baba Anđa iz gornjeg Vakufa, a cije su slike. Pitaj Boga.
Naravno da mozes... video call.
Druga najbolja opcija je da ti posalje friski selfie po tvom opisu (tipa da namigne, napravi ahegao ili stavi ruke na oba uha).

2) Obavezno trazit neke novije fotke, gdje se moze vidjeti tko je sa druge strane. Sve fotke su retusirane i obradjene na max, tako da trazit novije fotke.
Nepotrebno ako trazis odmah video call... svaki dispatcher/operator/agent uvijek ima veci deck nego sto je na oglasu.

4) Sa zenama se obavezno cjenkati, vi cim dodjete u prostor ste u njenim ocima kuhani. Tada prionut na pregovaranje i oborit cijenu. Ide ide, ne ide ne ide. Probao si. Ostavi baksu ako valja.
Ovo je daleko najgluplji "savjet" koji sam ikada procitao na ovom forumu.
Zbog ovakvog "ako prode, prode" debilizma hrvati imaju negativnu reputaciju ko klijentela. Nema teoretske sanse da ce te cura nakon cjenkanja na licu mjesta smatrati ozbiljnim ili se uopce truditi.
Samo po tom "spustio za 50, pa ostavio to ko tip" mi je dokaz da je cijeli post cista laz.

Ako bude dalje nekih dobrih iskustava napisat cu.
Ne treba hvala... Boli ljude za tvojih 50 nijansi ante...
 

Bio sam kod nje danas i fakat je odlicno iskustvo bilo. Ja sam bio smotan jer mi je to bio prvi put sa zenskom i generalno sam ih se plasio zbog neke traume sa zenama od prije, ali sve se dalo dogovoriti sa njom i bila je njezna i puno se trudila, pogotovo kod pusenja.

Apartman je bio cist i lijep sto je vise nego kaj sam ocekivao s obzirom kakve price sam citao na ovom forumu u zadnjih pol godine.

Odlucio sam se rijesit mentalnih blokada i nju sam na EGE vidio i bas mi se dopala, ali me pocela brinut moja odluka s obzirom na postove u vezi nje na zadnjih par stranica, ali srecom je super proslo i planiram otic kod nje opet ako se vrati u zg
 

Bio sam kod nje danas i fakat je odlicno iskustvo bilo. Ja sam bio smotan jer mi je to bio prvi put sa zenskom i generalno sam ih se plasio zbog neke traume sa zenama od prije, ali sve se dalo dogovoriti sa njom i bila je njezna i puno se trudila, pogotovo kod pusenja.

Apartman je bio cist i lijep sto je vise nego kaj sam ocekivao s obzirom kakve price sam citao na ovom forumu u zadnjih pol godine.

Odlucio sam se rijesit mentalnih blokada i nju sam na EGE vidio i bas mi se dopala, ali me pocela brinut moja odluka s obzirom na postove u vezi nje na zadnjih par stranica, ali srecom je super proslo i planiram otic kod nje opet ako se vrati u zg
Nevjerojatno kako mala Jess izaziva potrebu da ljudi prvi svoj post posvete njoj...
 
Nevjerojatno kako mala Jess izaziva potrebu da ljudi prvi svoj post posvete njoj...
Pa ono, do sad nisam imao potrebu niti registrirat se niti komentirat jer nisam znao dal da se uopce upustam to ili da cekam dok ne upoznam zensku na klasican nacin i nadam se da me nebu odjebala zato jer se je bojim

Al i sam sam ocekivao da ce se moj post smatrat fejk jer vidim i ja kako to izgleda s obzirom na prosle postove u vezi nje, ali htio sam podijelit i svoje iskustvo jer napokon imam nekaj s cime mogu doprinjet temi hah
 
Ti nisi nista doprinjeo, samo si jos vise zamutio vodu.
Mjesecima si citao tu dobre recenzije i odlucio si se na onu sto ima reputaciju scama?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh