BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ima li kakva mlađa s oblinama da je ljepša, cijena nebitna da je Sarajevo i okolica, zrnica, visoko, kiseljak, vitez, travnik
 
Da li je bio netko kod Simone na masaži u Mostaru?Radi li ona ikako to više?
Iskustvo kod Bobe je za mene loše.
Ženi treba masaža a ne ona da masira,sjedi na stolici,kuka bole je leđa, priča gluposti neke.
Ni masažu relaks ne može odraditi, valjda je bole ruke, uglavnom samo te naštrca uljem i bejbi kremom i tako 40 minuta,na kraju ga izdrka i to je to.
Iz radoznalosti sam je pitao može se dogovoriti šta više, govori drugi put kad dođeš bit će puno bolje, nisam je dalje ispitivao jer se ne mislim vraćati.
70 km sat vremena da bar dobro izmasira pa hajde ovako ništa.
Ima netko recenziju za Simonu ili neku drugu iz Mostara?
 
Pozdrav svima ljudi.. prvi put pišem ovdje, a zanima me da li Minni iz Lukavice radi i dalje i da li ima neko njen broj da zalijepi u reply? Bio bih mnogo zahvalan.. Takodjer, ako je neko bio na Otoci kod ove "Azra, Maja, itd.." sa cityoflove da mi kaze iskreno iskustvo i da li preporucuje..
Ja sam ti bio kod te Azra Maja, top picka, ali higijena da naograises, plus ima macku u stanu. Krevet sav od sperme
 
Cuj banjoj luci ti se bas banjas u luci joj ovih novokomponovanih jezika, oduvijek
Ne smisljam ja pravila, samo ih se drzim.

s1.jpg
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh