BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Sutra (utorak) od 14h do 19h !

Srijedu ne radim , cetvrtak i petak radim onda opet odmaram pa od ponedeljka.

SARAJEVO !


066-141-783

#crnka🖤
 
Cuj ne prima sve nego bira, a ono od biraca nema jebaca to kao vazi samo za nas muškarce 🤮
Nesto kasnije sam skontao da izmedju ruzne i ljepe djevojke nema nikakve razlike u biranju kada su muskarci u pitanju . Oboje zele i misle da mogu pokupiti ljepog dok su muskarci dosta realniji u tom pogledu,ako je neki malo losiji on nema teorije ni da razmislja o nekoj ljepsoj da joj pridje. Pogotovo pojavom ovih instagrama nema teorije da neka top riba postavi kako se ljubi sa ruznim muskim osim ako joj nije sponzor.Mislim to ne vodi nicemu dobrom za zene a bojim se da ce ovaj trend femicida poprimi jos vece razmjere.
 
Zene su uvijek birale ali muskarci izgradili ovaj svijet i sve oko njega bez nekog balansa nema srece ni za jedan spol.
 
Nesto kasnije sam skontao da izmedju ruzne i ljepe djevojke nema nikakve razlike u biranju kada su muskarci u pitanju . Oboje zele i misle da mogu pokupiti ljepog dok su muskarci dosta realniji u tom pogledu,ako je neki malo losiji on nema teorije ni da razmislja o nekoj ljepsoj da joj pridje. Pogotovo pojavom ovih instagrama nema teorije da neka top riba postavi kako se ljubi sa ruznim muskim osim ako joj nije sponzor.Mislim to ne vodi nicemu dobrom za zene a bojim se da ce ovaj trend femicida poprimi jos vece razmjere.
pa moze on prici, jer na kraju krajeva sve je u samopouzdanju i onom kako ti vidiš sebe

mislim ono, druga je stvar ako je muškarac pregojazan ili prečupav, ne održava se... pa logično da će ga odbiti. I mi bi odbili neku koja ne vodi nikakvog računa o sebi. Doduše ima onih što razmišljaju u fazonu rupa je rupa.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh