BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Evo ekipa da još jednom potvrdim recenziju sa jednom djevojkom iz Sarajeva, na Stupu se nalazi inače, 20 godina djevojka ima, veoma zgodna, lijepa, čini mi se da je par vas bilo kod nje i pisalo recenzije, 75€ je pola sata, za mene svaka marka vrijedi uložit za nju, obzirom da nema djevojke danas ispod 150KM ma kakva god ona bila
061025584 je njen broj pa ko je zainteresovan nek joj se javi i dogovori susret
 
Evo ekipa da još jednom potvrdim recenziju sa jednom djevojkom iz Sarajeva, na Stupu se nalazi inače, 20 godina djevojka ima, veoma zgodna, lijepa, čini mi se da je par vas bilo kod nje i pisalo recenzije, 75€ je pola sata, za mene svaka marka vrijedi uložit za nju, obzirom da nema djevojke danas ispod 150KM ma kakva god ona bila
061025584 je njen broj pa ko je zainteresovan nek joj se javi i dogovori susret
Svaka čast i svaka ti dala tebra 😎 💙
 
Neko bio kod Goge-Zane 40god Bijeljina i Tuzla,mislim da je ista likusa?
Bio ja u Bijeljini usao u stan okrenuo se i otisao. Dogovor bio lak,znao sam da slike nisu njene ali rekoh nije valjda toliko losa. Kad sam dosao katastrofa,otvorila mi vrata ja usao unutra ona nesto prica ja ostao bez teksta. Kad sam dosao sebi posle 20 sekundi rekoh izvini ne mogu okrenem se i odem.Iz Srbije je po naglasku,Romkinja, sta da kazem ruzna brate.
Eto tako.Zaobidji
 
  • Like
reagiranja: Dzo
Evo ekipa da još jednom potvrdim recenziju sa jednom djevojkom iz Sarajeva, na Stupu se nalazi inače, 20 godina djevojka ima, veoma zgodna, lijepa, čini mi se da je par vas bilo kod nje i pisalo recenzije, 75€ je pola sata, za mene svaka marka vrijedi uložit za nju, obzirom da nema djevojke danas ispod 150KM ma kakva god ona bila
061025584 je njen broj pa ko je zainteresovan nek joj se javi i dogovori susret
Je li još uvijek puši sa kondomom?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh