BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

. Crnka i drugarica su izuzetak i rijetkost.
Maloprije si pisao da s crnkom nisi ni bio, kakva rijetkost. Od crnke mozes dobit samo higijenu i razgovor ok ostalo je sve daleko od rijetkosti….

Ovdje 90% ni s jednom od ovih nije ni bilo, nego cita i onda se nadoveze. Sjecam se kad sam se prvi put registrovao ovdje, covjek mi da broj bas crnke kao ne oglasava se nigdje top kaze cura. Otisao ja proslo par dana salje on meni poruku kakva je, kaze nisam ja bio 🤣🤣🤣🤣🤣🤣. Tako i ovih 80% sto pisu…
 
Ne podvodim nego radimo zajedno ne uzimam ja pare za nju nego dijelimo po pola a i ona kuca na telefonu smo istom tako da to nije podvodjenje samo ona slabije radi nema vremena. A i sta te boli kurac tebi da se pravdam. Bolje ti je sto plamudis ovde i ti i ovi koji plamude da nesta izjebete a ne da tu seres ko koga podvodi i da li podvodi.
Ne palamudi puno nego da stavi negdje ako imas para a vjv nemas jer palamudis
Ova crnka 23 23 je prevaraa
Prosli broj mi je banovan zbog kolicine poruka tj watahapp
Niko ti ne šalje poruke na whatsapp-u nego ne odgovaraš na fiksne pozive i poruke, ovo je ili neka trandza ili je težak prevarant.
 
Zna li neko sta je sa Lenkom? Slao sam joj SMS i WhatsApp i ne javlja se. Ili odgovara iskljucivo na pozive?
 
Ljudi ja ne znam sta vi plaćate, u Tuzli ima jedan taxista koji mi je nabacio nekih 10-tak djevojaka i svaki put bi platio 100KM sex + 60 stan i prevoz njemu. Svaka je bila top, fizički bolje nego ove sa EGEa, vremenski nisi ograničen, ne treba kondom ako ne želiš.
E fazon je samo sto taj lik neće svakome, garantuje sigurnost djevojkama i samo po preporuci.
 
Ljudi ja ne znam sta vi plaćate, u Tuzli ima jedan taxista koji mi je nabacio nekih 10-tak djevojaka i svaki put bi platio 100KM sex + 60 stan i prevoz njemu. Svaka je bila top, fizički bolje nego ove sa EGEa, vremenski nisi ograničen, ne treba kondom ako ne želiš.
E fazon je samo sto taj lik neće svakome, garantuje sigurnost djevojkama i samo po preporuci.
Budi moj drug
 
Jarane nisi ti bio kod Mallory čim ti je Crystal dobra pička.. Mallory se trudi, istina ali jos vise od toga vrhunski sve radi. Možda si sanjao da si bio.. ja sam danas ponovo, ma divna cura, profesionalna, iskusna, a opet nemaš dojam da si sa eskort damom, totalno prirodna i srdačna. Božanstvena, vjerujte da vrijedi svaki marke. Od kada je došla, svi koje znam, i za mene, ni približna njoj se nije pojavila, nadam se ali ne vjerujem da ikada I hoće. A imaš rezencija i recenzija o njoj.. Toliko od mene, iz iskustva, piste u DM ako vas zanima, hehe
Dobro jutro.
Pogledajte “sve poruke” onog profila, to je ona likuša
Boli me pička šta ona radi, nego sme mene da spominje. Prava si Srpkinja 🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh