BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ne podvodim nego radimo zajedno ne uzimam ja pare za nju nego dijelimo po pola a i ona kuca na telefonu smo istom tako da to nije podvodjenje samo ona slabije radi nema vremena. A i sta te boli kurac tebi da se pravdam. Bolje ti je sto plamudis ovde i ti i ovi koji plamude da nesta izjebete a ne da tu seres ko koga podvodi i da li podvodi.
Ne palamudi puno nego da stavi negdje ako imas para a vjv nemas jer palamudis
Dobre ste pičke, šteta što ste gadjive, gdje bi vam bio kraj da radite "prave" trojke
 
Ne podvodim nego radimo zajedno ne uzimam ja pare za nju nego dijelimo po pola a i ona kuca na telefonu smo istom tako da to nije podvodjenje samo ona slabije radi nema vremena. A i sta te boli kurac tebi da se pravdam. Bolje ti je sto plamudis ovde i ti i ovi koji plamude da nesta izjebete a ne da tu seres ko koga podvodi i da li podvodi.
Ne palamudi puno nego da stavi negdje ako imas para a vjv nemas jer palamudis
Stavit ce tebi al lisice polako
 
Ne podvodim nego radimo zajedno ne uzimam ja pare za nju nego dijelimo po pola a i ona kuca na telefonu smo istom tako da to nije podvodjenje samo ona slabije radi nema vremena. A i sta te boli kurac tebi da se pravdam. Bolje ti je sto plamudis ovde i ti i ovi koji plamude da nesta izjebete a ne da tu seres ko koga podvodi i da li podvodi.
Ne palamudi puno nego da stavi negdje ako imas para a vjv nemas jer palamudis
Krades mi ove izraze palamudi ahhahahaha...tačno se sami prepoznaju...palamudi palamude...i znaš šta je još novo...što ovde dva-tri profila koristi jedna te ista osoba. Samo pročitaš način pisanja skontaš da ista osoba piše.Zamisli tek te bolesti jbt.😄
 
Nesta seljanko nepismena ne kaze se nesta mnogo se zna o tebi i vise nego sto mislis i kako se zoves i gdje zivis al ces snove na kraju u cuzi da mastas o njima a ne da ostvaris
ovo ne kontam koliko bolestan i napaćen trebaš biti da želiš nekome da bude uhapšen ili da nešto ovako pišeš. Šta tebe briga šta cura radi sa svojom pičkom i dal zarađuje na njoj. Haman nemaš dovoljno da platiš pa si pokušavao se cjenkat za jeftinije ili bi možda džabe da dobiješ pa si sad frustriran.
Jeli vidio od vas iko zensko i picku u zivotu osim ove cristal?

vidjeli i jebali al Crystal nudi više u trenutnoj ponudi i nije gadljiva ;)
 
ovo ne kontam koliko bolestan i napaćen trebaš biti da želiš nekome da bude uhapšen ili da nešto ovako pišeš. Šta tebe briga šta cura radi sa svojom pičkom i dal zarađuje na njoj. Haman nemaš dovoljno da platiš pa si pokušavao se cjenkat za jeftinije ili bi možda džabe da dobiješ pa si sad frustriran.


vidjeli i jebali al Crystal nudi više u trenutnoj ponudi i nije gadljiva ;)
I sve da je uhapse, ovdje u Mostaru plate kaznu 1000 do 2000 maraka ne sjećam se koliko tačno, jedino ako podvodiš onda ideš u zatvor
 
Ne podvodim nego radimo zajedno ne uzimam ja pare za nju nego dijelimo po pola a i ona kuca na telefonu smo istom tako da to nije podvodjenje samo ona slabije radi nema vremena. A i sta te boli kurac tebi da se pravdam. Bolje ti je sto plamudis ovde i ti i ovi koji plamude da nesta izjebete a ne da tu seres ko koga podvodi i da li podvodi.
Ne palamudi puno nego da stavi negdje ako imas para a vjv nemas jer palamudis
Laki je malo nervozan
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh