BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozz ako nekoga zanimaju Dominatrix bio sa sa jednom..Slatka , prirodna sto volim, ne gleda na sat , popije kavu I poprica ako ste nervozni..Sex ne dolazi u obzir, moze rucna obrada , nazalost nema prostor..Par sati price I sesije pa oko 200 , jako diskretna osoba .
Ukoliko ima zainteresiranih u inbox, osoba samo Viber koristi, radi lakseg blokiranja ...Molim ove sto zele iskljucivo sex da se ne javljaju..
Pozz
Može li broj u pp
 
Trebinje podigle cijenu'200km sat.
Realno poskupo za njihov izgled.
Naravno ne podcjenjujem nikoga...Ali poskupe !Bilo je 150navodno
 
Iskustvo sa Trebinjakama samo mogu da pohvalim, čak i prvi pristup jako prijatan a ne ko većina nervozno do nebesa. Bile su obe kod mene, prvo smo se malo dobro izhakačili onda me je jedna odabrala jer ja nisam mogao jer su obe bomba, a obe odjednom nebi sigurno izdrzao. Svega smo se igrali sve moze, anal nevolim pa nisam ni trazio. Cjene su standardne pa ko voli nek izvoli, ko nema, nek drka i to je zdravo.
I love Trerbinjke !!!
 
Iskustvo sa Trebinjakama samo mogu da pohvalim, čak i prvi pristup jako prijatan a ne ko većina nervozno do nebesa. Bile su obe kod mene, prvo smo se malo dobro izhakačili onda me je jedna odabrala jer ja nisam mogao jer su obe bomba, a obe odjednom nebi sigurno izdrzao. Svega smo se igrali sve moze, anal nevolim pa nisam ni trazio. Cjene su standardne pa ko voli nek izvoli, ko nema, nek drka i to je zdravo.
I love Trerbinjke !!!
Ne vrijede 200km
 
Stvar je subjektivne prirode da se razumijemo, za bilo koju o kojoj se ovdje piše, ok ako neke ne drze do higijene itd o tome se moze, ali ako je sve uredno i pričaš samo o ljepoti, pa ljepota je u oku posmatraca druze, ne na guzici djevojke.
Delimično si u pravu.Ali ne može samo higijena biti od krucialnog značaja da bi diktirala cenu.U 1segmentu da'ali moraju biti i jako lijepe da bi cijenom parirale standardu cijena ako kapiras
 
Delimično si u pravu.Ali ne može samo higijena biti od krucialnog značaja da bi diktirala cenu.U 1segmentu da'ali moraju biti i jako lijepe da bi cijenom parirale standardu cijena ako kapiras
Sto bi rekli"agree to disagree", eo primjer, recimo, da mogu birat izmedji nives celzius i lidije bacic, koja je mozda realno ljepša, i mldja da se razumijemo, mozda zgodnija, ali ja bih izabrao nives, jer nives zraci sexipilom daleko vise nego lijepa lidija, eto to je moj point.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh