BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

E moje budale placate po 150eura sex ovde,umjesto sa odete u Brisel karta vam je avionska iz Banja Luke 15 eura.Tamo su crnkinje 20 eura ,a Bugarke Rumunke i Albanke 40e.More ih je u izlozima 4 ogromne ulice.Brutalne picke nema kakih nema.Samo kad udjes operes ruke prvi i njoj kazes da uradi isto i bukvalno ti je sve dozvoljeno.nidje ko u Briselu vjeruj te mi i neplacajte ovde ovu stoku vise.
E moja ti budalo! To što košta 40 eura ti je quicky od 15 minuta u jednoj pozi, sve ostalo doplaćuješ. Bio u DE prošle godine, isti fazon početno 60 eura, ali 20 minuta u dvije poze...klasičnih pola sata te izađe 100-120 eura u prosjeku. A evo ja ću prvi u Brisel ako ćeš mi platiti tri dana smještaj i hranu 😉

Što reče neko, bolje ćutati da te svi smatraju budalom, nego laprdati i otkloniti svaku sumnju na to...
 
E moja ti budalo! To što košta 40 eura ti je quicky od 15 minuta u jednoj pozi, sve ostalo doplaćuješ. Bio u DE prošle godine, isti fazon početno 60 eura, ali 20 minuta u dvije poze...klasičnih pola sata te izađe 100-120 eura u prosjeku. A evo ja ću prvi u Brisel ako ćeš mi platiti tri dana smještaj i hranu 😉

Što reče neko, bolje ćutati da te svi smatraju budalom, nego laprdati i otkloniti svaku sumnju na to...
Doduse ja sam imao dzaba smjestaj kod sestre.Svakako ti je u red light districtu noc u hotelu 30 eura nije skupo.Al e moja budalo ja sam ostajao kod svake preko pola sata za tu pocetnu cjenu od 20e ili 40e.To bas ako si debilan istjeraju te.A vala i mene je naka crnkinja probala istrjerati nakon 15 min,ja lego na krevet drkam ga reko sad ti nikad iz sobe necu izaci dok joj majka nije dosla i Ispostovah stariju zenu izadjoh.Al ovu sam crnkinju bas izmaletretiro uvatim je bacim je na krevet,rasirim joj ruke i pritisnem koljenima a odozgo je penisujem kurcem po faci hahah a i bio sam bezobrazan.Al ostale sve te skoro puste dok nesvrsis ludilo.Mores i da ih maltretiras
 
Doduse ja sam imao dzaba smjestaj kod sestre.Svakako ti je u red light districtu noc u hotelu 30 eura nije skupo.Al e moja budalo ja sam ostajao kod svake preko pola sata za tu pocetnu cjenu od 20e ili 40e.To bas ako si debilan istjeraju te.A vala i mene je naka crnkinja probala istrjerati nakon 15 min,ja lego na krevet drkam ga reko sad ti nikad iz sobe necu izaci dok joj majka nije dosla i Ispostovah stariju zenu izadjoh.Al ovu sam crnkinju bas izmaletretiro uvatim je bacim je na krevet,rasirim joj ruke i pritisnem koljenima a odozgo je penisujem kurcem po faci hahah a i bio sam bezobrazan.Al ostale sve te skoro puste dok nesvrsis ludilo.Mores i da ih maltretiras
I tebe treba kurcom po faci i debilan si vidi se po pisanju
 
Pa ti generalizuješ orangutanu jedan. Vidi se da si baš bio zlostavljan.
Evo i tebi otpozdrav magare glupo.
Taj Borke je debil ne brini. On ili ona poznan pod drugim nikom Irena cesto znaju ovdje komentirati i vrijedjati druge na forumu. Naime cesto zna privatne prepiske javno stavljati osobito kad koristi svoj drugi profil Irena i time hrani svoj nspaceni ego. On ili ona ima ozbiljan poremecaj licnosti tako da se ja ne bi umarao njegovim/njenim komentarima ovdje.
 
Doduse ja sam imao dzaba smjestaj kod sestre.Svakako ti je u red light districtu noc u hotelu 30 eura nije skupo.Al e moja budalo ja sam ostajao kod svake preko pola sata za tu pocetnu cjenu od 20e ili 40e.To bas ako si debilan istjeraju te.A vala i mene je naka crnkinja probala istrjerati nakon 15 min,ja lego na krevet drkam ga reko sad ti nikad iz sobe necu izaci dok joj majka nije dosla i Ispostovah stariju zenu izadjoh.Al ovu sam crnkinju bas izmaletretiro uvatim je bacim je na krevet,rasirim joj ruke i pritisnem koljenima a odozgo je penisujem kurcem po faci hahah a i bio sam bezobrazan.Al ostale sve te skoro puste dok nesvrsis ludilo.Mores i da ih maltretiras
Sumljam da si mogao ostati duze nego sto je placeno,pa ovdje i kod nasih djevojaka kad se krenes praviti budala neces da platis,kao ostanes duze,samo momak pokuca na vrata i izbacite te kao psa vani i jos dobijes batina na to
 
sada u Lukavici dvije trebinjke /crnke/...od smjestaja,komunikacije, usluge sve korektno i na nivou...vrijedi svaku marku...063740646
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh