BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Crnkinje najbolje. Bio sa dvije, daleko najbolje iskustvo od svih baš s njima dvjema. Mnogo aktivnije i više se unose u svoj posao.
To ti je sve do glave, fetiš, da li je crna, bijela, zuta, kafena, ovakva ili onakva nigdje veze 🙂, sve je u glavi. Evo recimo ja sam jebao crnku i nista se puno bolje nisam proveo nego kad sam jebao neku drugu curu(druge boje koze),kazem ti sve je u glavi, psiha je cudo...
Moja dva najbolja iskusta su Grčka 2016 godine jebavao sam Portugalku(tamne puti ali nije cista crnka, cuda iz Madeire), 22 godine, sumnjam da cu ikada vise imati takav seks 🙂.
Drugi najbolje iskustvo, Kineskinja, odem sa drustvom u Trst, uzmemo hotel, cura radila na recepciji, upoznamo se, 7 dana nisam silazio sa nje kao dijete kad mu kupis prvu igracku. Mislio sam da se ni poljubiti ne zna a zena je vatra ziva, imala je gotov 30 godina a fizicki kad je pogledas ne bi joj ni 20 godina dao...neverovatno iskustvo.
Ono o cemu mozemo diskutovati jeste podneblje, zene se po tome dosta razlikuju, sjajno iskustvo nosim iz Rijeke, iz Sibenika, te picke zaista vole seks, nemaju komplekse, znaju da uzivaju, Čačak, strasne žene odatle dolaze, strašno...o tome se da pricati, to ima veze a koje su boje koze to je brate samo u nasim glavama, dio fetiša, nista drugo 🙂
Ja kod drugara u Bremenu, zimi imaju nekakvu proslavu, sirom grada, kao nekakav zimski advent i slicno, upoznam jednu crnogorku, izadjemo par puta i nista, u drustvu sa njom bila cura iz sandzaka, nista posebno ovako ali kad smo se spetljali zesce izivljavanje 😂
Genetika jebem li ga ko zna sta li je, ima dve sestre negdje u madjarskoj u Segedinu cini mi se nisam smio otici dole glavu da ne izgubim jer nisu djevojke sa tog podneblja za zezanje 😂ali i genetike ima...
Po meni podneblje da kojeg dolaze je najbitnije, boja koze samo je fetis, moje misljenje...
Pozzz
 
Ima li neko kakvo dobro resenje da se odlozi svrsavanje?
Više predigre, manje razmisljanja a vise uzivanja, meni je to do neke 30 godine davalo rezultata i to baš 😂, e sad sa 35-36 godina sve zavisi od raspolozenja, ali bukvalno, nekad traje 10 minuta a nekad sat, bukvalno nema pravila, raspolozenje, situacija, ma psiha je cudo.
Strucnjaci tvrde da zurimo sa predigrom, za sta su mahom "krive" zene, i slazem se u potpunosti, zanemarujemo cinjenicu da sto se vise pripremamo sam cin seksa je bolji, ljepsi i naravno duzi...
Kod mene to prolazi, e sad...😂
 
Izdrkaj prije sexa
To sam ja savjetovao druga, nije samnom pricao dva dana, posle kad se napio izjadao se da ga je "ubio" nije mogao se dignuti 😂😂😂.
Jbg reko ja ti rekao malo ti ga ubio skroz 😂
POENTA, nije krajnost nije dobra 😉
Kljuc je u predigri, mi muskarci se napalimo kao volovi, i dok nas drzi ginemo a to nije dobro, predivrom amortizujemo, namestimo psihu i onda lagano, kod mene je davalo rezultate 🙂, a sad kao sto rekoh stvar raspolozenja...
 
To sam ja savjetovao druga, nije samnom pricao dva dana, posle kad se napio izjadao se da ga je "ubio" nije mogao se dignuti 😂😂😂.
Jbg reko ja ti rekao malo ti ga ubio skroz 😂
POENTA, nije krajnost nije dobra 😉
Kljuc je u predigri, mi muskarci se napalimo kao volovi, i dok nas drzi ginemo a to nije dobro, predivrom amortizujemo, namestimo psihu i onda lagano, kod mene je davalo rezultate 🙂, a sad kao sto rekoh stvar raspolozenja...
Kao konji, samo što nemamo kitu ko konj
 
E moje budale placate po 150eura sex ovde,umjesto sa odete u Brisel karta vam je avionska iz Banja Luke 15 eura.Tamo su crnkinje 20 eura ,a Bugarke Rumunke i Albanke 40e.More ih je u izlozima 4 ogromne ulice.Brutalne picke nema kakih nema.Samo kad udjes operes ruke prvi i njoj kazes da uradi isto i bukvalno ti je sve dozvoljeno.nidje ko u Briselu vjeruj te mi i neplacajte ovde ovu stoku vise.
 
E moje budale placate po 150eura sex ovde,umjesto sa odete u Brisel karta vam je avionska iz Banja Luke 15 eura.Tamo su crnkinje 20 eura ,a Bugarke Rumunke i Albanke 40e.More ih je u izlozima 4 ogromne ulice.Brutalne picke nema kakih nema.Samo kad udjes operes ruke prvi i njoj kazes da uradi isto i bukvalno ti je sve dozvoljeno.nidje ko u Briselu vjeruj te mi i neplacajte ovde ovu stoku vise.
vjerujem da imas opravdanje za to sto si glup i retardiran..
 
Neko nešto za preporučiti večeras sa područja BL, PD, NG. Po mogućnosti da je ženska uredna, mršavije gradje i ozbiljna u tome što radi, ako treba neki novac za preporuku-broj mob. nije problem. Dogovoriti ćemo se u pp.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh