BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Je li neko bio sa Snježom iz Banja Luke... Kaže bilo pola sata ili sat cijena je 200 KM. Zvao sam je i razgovor je okej i slike šalje samo nemam pojma ko joj dijete vodi u igraonicu vikendom ja ili ona. 😀
 
Je li neko bio sa Snježom iz Banja Luke... Kaže bilo pola sata ili sat cijena je 200 KM. Zvao sam je i razgovor je okej i slike šalje samo nemam pojma ko joj dijete vodi u igraonicu vikendom ja ili ona. 😀
Tudje dete kad stavis u krilo...bolje pazis i mazis nego sopstveno...ti sad odluci...kakav dogovor ces postici....il...ako ti se vise isplati...povedi dadilju....
 
Tudje dete kad stavis u krilo...bolje pazis i mazis nego sopstveno...ti sad odluci...kakav dogovor ces postici....il...ako ti se vise isplati...povedi dadilju....

Ti izvuče sve što ne treba od onog najbitnijeg da li je i ko bio sa Snježom i iskustva. A što se tiče djeteta prvo to je bila šala ako nisi skontala ili skontao a drugi ti vjerovatno gledaš po sebi ali to ne znači da su svi takvi. To svakako nije teme ovog foruma.
 
Tudje dete kad stavis u krilo...bolje pazis i mazis nego sopstveno...ti sad odluci...kakav dogovor ces postici....il...ako ti se vise isplati...povedi dadilju....
Brate vidim da si ti tražio broj od Snježe nekada pa odatle tvoj i takav komentar. 😀😀😀😀 Izvini buraz neću ja ići kod Snježe kada si joj dijete držao u krilu jer sam ja mislio da se ona prči a ne da traži dadilju...
 
Pa ljudino onda se sali sa svojom decom...a tudju...postuj....a sto se tice Snjeze...o njoj je dosta tiga na forumu napisano...ukucaj pretragu i procitaj...a decu...na pominji
 
Dobro si rakao...decu ne treba spominjati na forumu...a ti se sprdas sa tudjom...a sto se snjeze tuce ukucaj pretragu..i dobit ces podatke pa ti izvazi...a decu ne spominji...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh