BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Zato ih pola same neudane,sa cukama setaju ili sa mamom pod ruku.Ok je biti izbirljiv ali daleko da su ona savrsena bica.Problem sto su ih digle drustvene mreze,svaka prosjecna pa i ispodprosjecna ima bruku pratilaca i lajkova,normalno da ce biti u oblacima.Dok recimo prosjecni muskarac nema teorije da je popularan osim ako nije neki kurac s o ruznijim da ne pricam.
odavno ja tvrdim da su drustvene mreze najveci krivac za ovakvu otuđenost između muskarca i zene, sad zena ne mora da bira muzjaka u svom selu ili gradu, sad su joj dostupni muskarci iz citavog svijeta, ali za muskarca je postalo gore. Doduse krivicu nose i muskarci , pretjeranim lajkanjem svake stuhe. Sta znam cura koje imaju, 30 i vise godina, koje izgledaju odlicno, a nemaju nikoga, a ne moze me niko uvjeriti da nemaju brdo poruka od muskaraca u inboxu, a nije moguce da od njih stotine koji su joj se javili ne ispunjava ni njene minimalne kriterije
 
odavno ja tvrdim da su drustvene mreze najveci krivac za ovakvu otuđenost između muskarca i zene, sad zena ne mora da bira muzjaka u svom selu ili gradu, sad su joj dostupni muskarci iz citavog svijeta, ali za muskarca je postalo gore. Doduse krivicu nose i muskarci , pretjeranim lajkanjem svake stuhe. Sta znam cura koje imaju, 30 i vise godina, koje izgledaju odlicno, a nemaju nikoga, a ne moze me niko uvjeriti da nemaju brdo poruka od muskaraca u inboxu, a nije moguce da od njih stotine koji su joj se javili ne ispunjava ni njene minimalne kriterije
Tako je,kao sto su i nama ovdje dostupne zene iz raznih zemalja😄I ovo je drustvena mreza.
Koliko zena ima ovdje posto a koliko muskaraca.😄
 
Tako je,kao sto su i nama ovdje dostupne zene iz raznih zemalja😄I ovo je drustvena mreza.
Koliko zena ima ovdje posto a koliko muskaraca.😄
ma pojavom instagrama, one ne trebaju uopste ovakve sajtove, tamo otprilike vide s kim pisu, mogu stavljati provokativne fotografije da ih previse ne osuđuju i sl
jbg tako je kako je, nama muskarcima sigurno nije lakse pojavom drustvenih mreza
 
Ne znam.o ćemo ti pričaš "genije". Ali očigledno nisi "uspio" dokučiti poentu..... i da ako imamo 1000 % muškaraca. 1% je bogato, a 1% natprpsjecno.. to je 2% od ukupnog broja muškaraca...e sada otkrij mi kako si došao do 0.1%......
Evo ti formula genije, napisao si da je 1% bogato a 1% natprosječno izgleda... Znači, 1od 100 je bogato (ali ne izgleda nad prosječno nego je samo bogato) a od tih 1% bogatih ako 1% izgleda natprosječno dobro znači da je 0.1 % i bogati i izgleda nad prosječno, a ne 2% kako si napisao.
Jel sad jasnije genije? Ako tako računaš kada plaćaš kurve teško tebi genije
 
N
Evo ti formula genije, napisao si da je 1% bogato a 1% natprosječno izgleda... Znači, 1od 100 je bogato (ali ne izgleda nad prosječno nego je samo bogato) a od tih 1% bogatih ako 1% izgleda natprosječno dobro znači da je 0.1 % i bogati i izgleda nad prosječno, a ne 2% kako si napisao.
Jel sad jasnije genije? Ako tako računaš kada plaćaš kurve teško tebi genigeninisi
genijalce nisi čitao da shvatiš, već da me sjebes.al sjebao si sebe genijalno. Imaš 100% muškaraca. Od 100% 1% je bogato. A 1% je nadprosjecno. Dakle 1+1 su 2%.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh