BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ja sam iz Hercegovine, ove cijene od 150 eura su mi skupe, nije da ne mogu dati toliko, ali smatram da ne vrijedi. Nisam nešto zahtjevan, zadovoljit ću se i sa nekim prosjekom. Uzevši to u obzir zanima me ima li igdje na području Hercegovine, pretežito Mostara nekih jeftinijih prostitutki ili ovih mlađih cura što bi se dale za manje. Ako netko možda zna neka mjesta gdje se okupljaju po gradu ili lokacije.. Ako toga uopće više ima, jer je sve otišlo na kontakte preko brojeva i tako to.
 
Ja sam iz Hercegovine, ove cijene od 150 eura su mi skupe, nije da ne mogu dati toliko, ali smatram da ne vrijedi. Nisam nešto zahtjevan, zadovoljit ću se i sa nekim prosjekom. Uzevši to u obzir zanima me ima li igdje na području Hercegovine, pretežito Mostara nekih jeftinijih prostitutki ili ovih mlađih cura što bi se dale za manje. Ako netko možda zna neka mjesta gdje se okupljaju po gradu ili lokacije.. Ako toga uopće više ima, jer je sve otišlo na kontakte preko brojeva i tako to.
Ima ti ovaj mostarac infinity sve kontakte , čak u svakom trenutku zna njihove lokacije ,pa ako te zanima s kim Ilma ljetuje u Budvi i gdje se kupa ili u koji klub Anela u Beogradu izlazi njemu se obrati .
 
Ovde čovjek ne smije ništa ni pitati a da se ne obruše na njega poput jastrebova. Vjerujem da je mala vjerovatnoća za tako nešto, ali opreza nikad dosta. 😃
Btw ako si već guzio po okolnim zemljama, gdje je bolje tražiti u odnosu cijena/kvalitet? Meni se čini da su u Budimpešti za iste pare trebe mnogo bolje, bar na slikama. Ne mogu da vjerujem kakvi gabori ovde traže 100 eura za pola sata. 😃
Vidi, što se tiče cijene uvijek ali baš uvijek se cjenkaj i spuštaj cijenu. "Početne" cijene koje ti one kažu i koje su izražene na sajtovima su samo za one koji se zalete na prvu i ne pitaju za korekciju. Ja sam po Italiji recimo znao spustit cijenu sa 300 na 100 eura. Mađarska je najbolja sa cijenama odnosno najmanje su tamo ali u posljednje vrijeme je i tamo porasla cijena usluga. Kad je kod kvalitete odnosno ljepote kurvi, tu ti je pravilo da što veći grad bolja pička i veća ponuda pa skuži šta ti je usput i gdje bi išao da tražiš pa tako i očekuj rezultat pretrage.
 
Ti ih ne pratiš , ti ih uhodiš , objavljuješ ime i prezime , kuda se kreću i ostale nebitne informacije . I onda se čudimo što nema domaćih cura , slično je bilo i sa crnkom kad se pojavio neki pacijent i počeo je prozivati .
 
Vidi, što se tiče cijene uvijek ali baš uvijek se cjenkaj i spuštaj cijenu. "Početne" cijene koje ti one kažu i koje su izražene na sajtovima su samo za one koji se zalete na prvu i ne pitaju za korekciju. Ja sam po Italiji recimo znao spustit cijenu sa 300 na 100 eura. Mađarska je najbolja sa cijenama odnosno najmanje su tamo ali u posljednje vrijeme je i tamo porasla cijena usluga. Kad je kod kvalitete odnosno ljepote kurvi, tu ti je pravilo da što veći grad bolja pička i veća ponuda pa skuži šta ti je usput i gdje bi išao da tražiš pa tako i očekuj rezultat pretrage.
Hvala na korisnim informacijama. Vjerovatno ću u Budimpešti potražiti neku jer koliko sam čuo, pičke tamo ima u izobilju. Još kad bih spustio neku top ribu na 50 eura za pola sata, preselio bih se tamo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh