BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Bio ja prije dva mjeseca sa dvije cica mace, jedna radi erotsku masažu, druga seks. Sa jednom bilo ekstra, sa drugom solidno.
U Budimpešti su cijene dosta skočile u odnosu na prije par godina, prije si mogao jebati sat vremena 50 evra i to vrhunske trebe, a sad je otišlo na 100 do 150 evra u prosjeku. Izbor cura je veliki, ali nije lako dogovoriti jer dosta njih priča samo mađarski. Napravi ovdje profil pa ih pitaj za cijene i dogovaraj
rosszlanyok.hu
Hvala, znam da ih najviše ima u XIll disktriktu gdje su oni kafići u ruinama i ispred onog hotela pored Dunava. Te su navodno jeftinije, same prilaze i obraćaju se na engleskom. Nisam bio, tako mi pričali.
 

lorente89

Active member​

Trebinjke stigle u Sarajevo,ko ce guzit evo broj... 063769462.... 063740646...zovite i dogovarajte tako sam i ja dogovorio.
Jebale ti "trebinjke" mamu, ne smaraj svako malo sa izmišljenim djevojkama i brojevima!

Ti smece KLOSARSKO bez novaca zvano "lorente89" koje se krije iza tastature i psuje kada si mangup daj lokaciju pa da vidimo ko ce komu jebati mamu, i ostalu rodbinu usput.
 
Bio ja prije dva mjeseca sa dvije cica mace, jedna radi erotsku masažu, druga seks. Sa jednom bilo ekstra, sa drugom solidno.
U Budimpešti su cijene dosta skočile u odnosu na prije par godina, prije si mogao jebati sat vremena 50 evra i to vrhunske trebe, a sad je otišlo na 100 do 150 evra u prosjeku. Izbor cura je veliki, ali nije lako dogovoriti jer dosta njih priča samo mađarski. Napravi ovdje profil pa ih pitaj za cijene i dogovaraj
rosszlanyok.hu
Hvala, znam da ih najviše ima u XIll disktriktu gdje su oni kafići u ruinama i ispred onog hotela pored Dunava. Te su navodno jeftinije, same prilaze i obraćaju se na engleskom. Nisam bio, tako mi pričali.
Zar ova išta naplaćuje?
 
Bravo jarane, svaka ti čast na iskrenom odgovoru!

Zbog takvih iskrenih i časnih jebača kojima ništa nije skupo, uskoro će te iste drolje tražiti 50 eura nadoplate da promijene pozu! Odeš na HR topic pa vidi šta se dešava zbog takvih genijalaca, em su ove faveluše digle cijene, em gleda da ti sve živo doplati iako je prethodno rekla da nudi u sklopu cijene. Pametan se okrene i ode, cijeni svoje pare i vrijeme nebitno koliko ih ima, budala plati i bude nagužen umjesto sa merakom da guzi.
Ma ok druze,ali nije realno da mi odredimo koliko ce djevojka neka da naplati svoju picku😂
Ako je skupo samo preskocis nema sta se raspravljati
 
Ababi 😂😂 sta je sa ovog broja 065 004 292?
U stvari kicicaaa98 sa OF, skontao sam da je laznjak, potvrdite mi i vi. Alavo musko😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh