BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije


Neko bio sa podjeli iskustva?
Hvala.
Neko da podjeli iskustva sa tobom a ti prodajes video od malory i to jos pitas u inbox oces uzet sta si odlucio cini mi se da si jos jedan od ovih sto skuplja x bonove
 
Neko neki kontakt za Tuzlanski kanton
Bio je neko one sisate objavio
Samo da nisu ove ove strankinja i ova sa super oglasa kod nje sam bio moze
 
Meni nije skupo,kontas?
Bravo jarane, svaka ti čast na iskrenom odgovoru!

Zbog takvih iskrenih i časnih jebača kojima ništa nije skupo, uskoro će te iste drolje tražiti 50 eura nadoplate da promijene pozu! Odeš na HR topic pa vidi šta se dešava zbog takvih genijalaca, em su ove faveluše digle cijene, em gleda da ti sve živo doplati iako je prethodno rekla da nudi u sklopu cijene. Pametan se okrene i ode, cijeni svoje pare i vrijeme nebitno koliko ih ima, budala plati i bude nagužen umjesto sa merakom da guzi.
 
Pozdrav.
Tek sam se registrovao pa me zanima da li se ovde moze naci neka djevojka za diskretno putovanje za vikend? Mozda neki wellness spa hotel u BiH, Zlatibor, inostranstvo...
Imam 43 godine, ozenjen 😃 Prednost Sarajevo i okolina.
 
Bravo jarane, svaka ti čast na iskrenom odgovoru!

Zbog takvih iskrenih i časnih jebača kojima ništa nije skupo, uskoro će te iste drolje tražiti 50 eura nadoplate da promijene pozu! Odeš na HR topic pa vidi šta se dešava zbog takvih genijalaca, em su ove faveluše digle cijene, em gleda da ti sve živo doplati iako je prethodno rekla da nudi u sklopu cijene. Pametan se okrene i ode, cijeni svoje pare i vrijeme nebitno koliko ih ima, budala plati i bude nagužen umjesto sa merakom da guzi.
150 km je neka realna cijena za pola sata , ako je cura iznad prosjeka .
Ako je baš avion onda može i 100 e .
Bez obzira koliko para imao , ne plaćam više od toga .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh