BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ima li neko recenziju za ovu? +387 62 126 836
Ta nije mentalno dobra. Ja u nedelju dogovorio termin sa njom, a ona me počela zavlačiti, te ne mogu sad, te javiću se malo kasnije... I na kraju kaže da dođem, ali može samo pola sata, iako smo dogovorili sat. Dođem ispred zgrade, a ona se opet ne javlja. Odustanem od svega, kad nakon sat vremena se ona javlja i pita gdje sam. Kažem da sam otišao i da nije korektno s njene strane ako smo već dogovorili termin da čekam tri sata, a ona puna sebe piše kako kod nje vladaju njena pravila i da nema vremena za dopisivanja, itd. Lujka obična.
 
Ta nije mentalno dobra. Ja u nedelju dogovorio termin sa njom, a ona me počela zavlačiti, te ne mogu sad, te javiću se malo kasnije... I na kraju kaže da dođem, ali može samo pola sata, iako smo dogovorili sat. Dođem ispred zgrade, a ona se opet ne javlja. Odustanem od svega, kad nakon sat vremena se ona javlja i pita gdje sam. Kažem da sam otišao i da nije korektno s njene strane ako smo već dogovorili termin da čekam tri sata, a ona puna sebe piše kako kod nje vladaju njena pravila i da nema vremena za dopisivanja, itd. Lujka obična.
ako je ta ista i mene je isfurala, rekla da dodjem i cekao i vidim ja nema nista i odem. I ona nakon sat kao gdje si evo mogu sad. Mislim da je to fake profil
 
Ta nije mentalno dobra. Ja u nedelju dogovorio termin sa njom, a ona me počela zavlačiti, te ne mogu sad, te javiću se malo kasnije... I na kraju kaže da dođem, ali može samo pola sata, iako smo dogovorili sat. Dođem ispred zgrade, a ona se opet ne javlja. Odustanem od svega, kad nakon sat vremena se ona javlja i pita gdje sam. Kažem da sam otišao i da nije korektno s njene strane ako smo već dogovorili termin da čekam tri sata, a ona puna sebe piše kako kod nje vladaju njena pravila i da nema vremena za dopisivanja, itd. Lujka obična.
Evo, to je najbolji primjer kretenizma lokalnih devojaka! Pa mamicu joj, zar treba tolerisati ovo!? Ovakvo nedolično ponašanje je nešto što ne smije da se dopušta! Stvarno kretenuše zadnje koje očekuju neki iznos da sebi odrede! Još se one svadjaju, pa da! Ima ona svoja pravila, a to su ona pravila koja vladaju kod nje. Te nemaju ni pojam o onome čime pokupavaju da se bave! Sve to treba obrazovati, mater im bezobrazznu!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh