BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

sve to ok ali si ti jos gori od nje.. zaobidjes, ne dajes pare i sve ok.. sta se loziss, ovo je forum, ovdje se rade corava posla,ubija se dosada.. nista ovdje nemos shvatat za ozbiljno, sve one ce i dalje imat hrpu musterija sa ili bez foruma,tebe,mene i ostalih.. nikakve recenzije ovdje nemogu nit pomoci nit odmoci..
a šta ti meni upadaš i komentiraš kako bi to trebao da nešto radim ili ne? slažem se, nema pomoći, a ni odmoći, a baš zato i naglašavam - dotična je definitivno za izbjegavati za susrete! takodjer, ponavljam, ovo nije mjesto za promociju nekih brojeva s njene strane! ovdje se komentiraju odredjene teme, a ne radi se takva drska trgovina nečijeg kontakta.
 
Kakva je crnkina kolegica ?
Ima li recenzija koliko ima god jeli i ona crnka . Kako se jebe a li male ili velike sise....
 
a šta ti meni upadaš i komentiraš kako bi to trebao da nešto radim ili ne? slažem se, nema pomoći, a ni odmoći, a baš zato i naglašavam - dotična je definitivno za izbjegavati za susrete! takodjer, ponavljam, ovo nije mjesto za promociju nekih brojeva s njene strane! ovdje se komentiraju odredjene teme, a ne radi se takva drska trgovina nečijeg kontakta.
Jesi dosadan,bogati
 
Pa javiš joj se na wa i ona ti pošalje sliku. A toliko su je puta opisali ovdje da i ptice na grani znaju kako Crnka izgleda.
Najljepša je prostitutk u Sa, eto ukratko.
Ne ide to tako sa reklamiranjem prostituisanja. Ta roba se mora prvo vidjeti da bi se odlučilo želi li se do nje.
Shvatam ja njen strah i opreznost da je neko vidi, ali kao što rekoh, ona nema nigdje sliku ni bez lica, a to je malo bezveze za ovaj posao.
Kad smo kod ljepote, tu su razliciti ukusi. Ono sto je tebi lijepo, ne mora biti i meni, meni i drugima je mozda ruzno. Ljepota je u oku promatraca. Al ajd o ukusima se ne raspravlja.
 
Hahah ne treba njoj slika. Ona je porukama zavrtila pola foruma, ne serite vise. Cura je legenda ovdje. I ja sam je jednom nalijepio ali kad sam vidio sta radi ovdje i kako se dobro zajebava top. Korektna je, ne serite više.
Pfff… Hahahahahah dobro se zajebajeee😂😂😂 kakav jadan komentar ti si druze izgleda slabo imao kontakta sa zenama u zivotu ili nikako. Iduci put joj daj 100e da se zajebajete.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh