BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ja sebi odredjujem a kome se ne svidjaju uslovi i pravila koja ja postavim produzi dalje ima jos oglasa 🤷‍♀️
Hej, mi takodjer sami odredjujemo šta nam se svidja ili ne. Problem je što ti lično, imaš toliko nekih svojih kvazipravila, da klijenta bukvalno vrijedjaš svojim ponašanjem i analizom. Zašto bi neko trpio tvoju glupost da namećeš svoja pravila svom klijentu!? Pa odhebi više! Pravila može da odjedjuje neki sistem ili moral ponašanja koje svi treba da slijede, a ne da svaka fuksa sama odjedjuje kako njoj odgovara. A realno, sa tim pomalo ipak ofucanim sisama, ne vrijediš niti svih 45 KM za sat vremena! Ljudi, izbjegavajte ovakve ponude! Prevarantica teža!
 
Nisi ni procitao sta sam napisala , ns odredjujem nikome odredjujem samo sebi.. nigdje ja nisam napisala da odredjujem nego samo savjet da bi trebalo da se koristi zbog sopstvene zastite ... procitaj sledeci put vise puta pa ako ne skontas ne moras ni da se nadovezujes na rudja misljenja ❤️
To uopšte nije tačno da je to samo savjet! Ako odredjeuješ takva neka pravila, ti izravno utičeš na partnera/klijenta! Dakle, ograničavaš bilo koji kontakt i time izravno utičeš na onoga drugoga. Niko te ne tjera da budeš s nekim, ali nemoj ni ti bulazniti ovdje ili bilo gdje da ti sama odredjuješ pravila. Ako si u nekom kontaktu ove vrste, znači da oboje utiču jedno na drugog svojim odnosom. Ali ne, ona pametnica će reć da kome ne odgovara neka ide dalje. Pa normalno da idu i dalje, neće valjda sa tobom raditi neki ovako opaki biznis!
 
Jbga da si mi drzao svijecu mozda bi i znao kako radim , a mene su ovde pominjali pa sam se ja iz sprdnje ukljucila , a oglas na drugoj stranici svakako imam tako da vala forum nista novo , samo eto da se sprdam u komentarima. Ne dolaze ovi sro ovde vise i mlate praznu slamu , normalni ljudi uzmu broj dodju i ne ostavljaju komentare ..
Ko o chemu, ona o normamama normalnog! A normalni ljudi eto jedva čekaju da potroše na nju svoje bijedne novčane iznose! Hej - normalaši jedni!
 
Jbga da si mi drzao svijecu mozda bi i znao kako radim , a mene su ovde pominjali pa sam se ja iz sprdnje ukljucila , a oglas na drugoj stranici svakako imam tako da vala forum nista novo , samo eto da se sprdam u komentarima. Ne dolaze ovi sro ovde vise i mlate praznu slamu , normalni ljudi uzmu broj dodju i ne ostavljaju komentare ..
O tome sam i pisao.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh