BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ostao sam duzan za Ines BL iskustovo napisati
Djevojaka plavusa top izgled,250e sat pola 150e radi iskljucivo u hotelu ili evenutalno neki privatni smjestaj
Nije ciganka ili strankinja,iz BG je,ne pozuruje cak i pice sam dobio prije akcije(to ne pamtim da me neko ponudio)
Oral bez kondoma sex kondom,i najbitnije od svega placanje kad udjes u sobu,nema xbona i ostalih gluposti
Jednom sam bio u Meriotu jednom u Integri hotelu,odma sam svrsio na pusenju koliko je dobro
A onda drugi put po grudima,ne buni se nista opustena skroz
I ona je na slikma,samo to je tamo crnka sad je plavusa jos bolje😁
Ovo je jedina djevojka sto je bila u BL zadnjih 4 godine a da valja sto se mene tice
066965221 Ines
 
Slažem se, Mallory se ne može poredit, vrijedi sačekati, bio sam pre neki dan, ponovo je došla, do sada najbolji termin.. usavršila se još.. I ljepša, mada je uvek bomba.. dala mi je da je slikam njenim tel, uvek hoće nešto gratis da učini, bar meni, fkt ja sam redovno, i koriguje mi cijenu.. a ovog puta baš luda akrobatika
 

Prilozi

  • Screenshot_20230702_152114_Gallery.jpg
    Screenshot_20230702_152114_Gallery.jpg
    273,1 KB · Pregleda: 299
Ostao sam duzan za Ines BL iskustovo napisati
Djevojaka plavusa top izgled,250e sat pola 150e radi iskljucivo u hotelu ili evenutalno neki privatni smjestaj
Nije ciganka ili strankinja,iz BG je,ne pozuruje cak i pice sam dobio prije akcije(to ne pamtim da me neko ponudio)
Oral bez kondoma sex kondom,i najbitnije od svega placanje kad udjes u sobu,nema xbona i ostalih gluposti
Jednom sam bio u Meriotu jednom u Integri hotelu,odma sam svrsio na pusenju koliko je dobro
A onda drugi put po grudima,ne buni se nista opustena skroz
I ona je na slikma,samo to je tamo crnka sad je plavusa jos bolje😁
Ovo je jedina djevojka sto je bila u BL zadnjih 4 godine a da valja sto se mene tice
066965221 Ines
Gdje si nju nasao jel na netu bio oglas?
 
Slažem se, Mallory se ne može poredit, vrijedi sačekati, bio sam pre neki dan, ponovo je došla, do sada najbolji termin.. usavršila se još.. I ljepša, mada je uvek bomba.. dala mi je da je slikam njenim tel, uvek hoće nešto gratis da učini, bar meni, fkt ja sam redovno, i koriguje mi cijenu.. a ovog puta baš luda akrobatika
Vjerujem ti jer sam sam i bio i sa Mallory ali to nije isit tip djevojke
Mallory je bas “kurvetina” koju razbijas i svrsavas
Dok je Ines u fazonu zgodna i lijepa uciteljica,profesorica sa velikim sisama na koju drkas citav zivot
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh