BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jedan prijedlog za funjare.

Osnivanje politicke partije i borbe protiv klevete i losih rijeci protiv uzornih i elokventnih dama.Stranka pod sloganom “SDF” - Stranka demokratskih futa.

U vijece pa i u skupstinu bi upadale hladno , preko kurca.
 
Sta lažete da se su dignule cijene od kad radim je sve ostalo isto 150 maraka pola sat, 300 maraka sat, da krupna, čvrsta, kome ne odgovara ne mora se ni javljat, štoviše napomenula sam na oglasu da me forumasi ne zanimaju, ako krenete srat bez razloga dosta njih će te uskratiti zadovoljstvo jer ću se prestat javljat, ovaj forum je postao cista sprdacina, ne varam nit fotkama nit bonovima, a vi samo i dalje samo serite ovdje očito da nemate pametnijeg posla, a lagati nije u redu, nikad ali nikad nisam pristala na uslove nekoga drugoga......
ma realno,cuti i tucaj se dok ti neko daje 150 km za pola sata ... ja prvi sam dao,tad i dosta sto se tebe tice.. ostali nek jebu i dalje,svako ima svoj ukus ..
 
Joj manite se gluspoti...de vi meni recite je li vama skupo što cure za sex naplaćuju po 150-300km za 30-60min a pri tome jedno svršavanje za 30min i 2 za 60min.
Ja mislim da je to puno para s obzirom na nas standard, a u drugim državama manje para dodje jer im je visok standard.
i još ovo jedno svrsavanje za 30 min je najveća gluspot ikad..svrsim za 2 min i ono 28 min mi propadne..zna se svakome od nas desiti nekad..jednom u životu al se desi. Ionako koristi većina Kondom jer eskort dame tako žele...tako da sta fali da svrsim 5 puta ako treba..neću u nju, u kondom ću..
i realna cijena bi trebala biti 50km pušenje i 100km sex 1h...jer logički više raje bi se naručivalo i više para bi imale..većinu dana bi bile popunjene poslom. Ovako slabo skroz jer neće puno ljudi dati 300-500km za sat..ma da si kim Kardashian...radije ću ga besplatno baciti.
 
Joj manite se gluspoti...de vi meni recite je li vama skupo što cure za sex naplaćuju po 150-300km za 30-60min a pri tome jedno svršavanje za 30min i 2 za 60min.
Ja mislim da je to puno para s obzirom na nas standard, a u drugim državama manje para dodje jer im je visok standard.
i još ovo jedno svrsavanje za 30 min je najveća gluspot ikad..svrsim za 2 min i ono 28 min mi propadne..zna se svakome od nas desiti nekad..jednom u životu al se desi. Ionako koristi većina Kondom jer eskort dame tako žele...tako da sta fali da svrsim 5 puta ako treba..neću u nju, u kondom ću..
i realna cijena bi trebala biti 50km pušenje i 100km sex 1h...jer logički više raje bi se naručivalo i više para bi imale..većinu dana bi bile popunjene poslom. Ovako slabo skroz jer neće puno ljudi dati 300-500km za sat..ma da si kim Kardashian...radije ću ga besplatno baciti.
ja u mom poslu imam ovakvu matematiku: bolje 1000 klijenata po 10e nego 2000 klijenata po 5e.. iz mnogo razloga iako mi posao nema veze sa prostitucijom ali matematika je ista.. a tako i one, bolje im se jebat 2x po 100e nego 4x po 50e.. dok ima ko placat, a ima ocigledno.. uostalom, ne jebu se one sa nama sto nas vole vec zbog matematike
 
Joj manite se gluspoti...de vi meni recite je li vama skupo što cure za sex naplaćuju po 150-300km za 30-60min a pri tome jedno svršavanje za 30min i 2 za 60min.
Ja mislim da je to puno para s obzirom na nas standard, a u drugim državama manje para dodje jer im je visok standard.
i još ovo jedno svrsavanje za 30 min je najveća gluspot ikad..svrsim za 2 min i ono 28 min mi propadne..zna se svakome od nas desiti nekad..jednom u životu al se desi. Ionako koristi većina Kondom jer eskort dame tako žele...tako da sta fali da svrsim 5 puta ako treba..neću u nju, u kondom ću..
i realna cijena bi trebala biti 50km pušenje i 100km sex 1h...jer logički više raje bi se naručivalo i više para bi imale..većinu dana bi bile popunjene poslom. Ovako slabo skroz jer neće puno ljudi dati 300-500km za sat..ma da si kim Kardashian...radije ću ga besplatno baciti.
Isusati ko da citam Marksov Kapital. :D Kume, koliko god legitimna ideja, prostitucija ne postoji da bi bila ekonomski pristupacna i prihvatljiva. I tako je sa svakim porezno nereguliranim trzistem. Uostalom, probaj empatizirati. Da tebe jebu za novce, jel bi razmisljao o tome kak da te sto vise ljudi pojebe u sto kracem roku. Ne samo to, nego da nakon karanja obracunavas na 2 minute 45 sekundi, pa moras vratit kusur. De ajde. Nadji jeftiniji hobi. Sam nemoj kokain, jer tarife su jos gore.
 
braco moja dobra a i dame, ima li ko kakav kontakt za od banjaluke do doboja preko dervente i broda do srpca i gradiske
ja imam nekolicinu provjerenih kontakata koje smijem dijeliti pa ako koga sta interesuje i ako sta ima ko za ponuditi neka mi se javi u pp
zivi zdravi i dignutog kurca bili
Može li u PP brojevi telefona
 
Isusati ko da citam Marksov Kapital. :D Kume, koliko god legitimna ideja, prostitucija ne postoji da bi bila ekonomski pristupacna i prihvatljiva. I tako je sa svakim porezno nereguliranim trzistem. Uostalom, probaj empatizirati. Da tebe jebu za novce, jel bi razmisljao o tome kak da te sto vise ljudi pojebe u sto kracem roku. Ne samo to, nego da nakon karanja obracunavas na 2 minute 45 sekundi, pa moras vratit kusur. De ajde. Nadji jeftiniji hobi. Sam nemoj kokain, jer tarife su jos gore.
Kad kaze mozes kolilo hoces za 30 min idersm 15 minuta i extta odo kuci sretan a lad jednom jebem minut ićsvrsim i izgubiđ volju pde 100 eura gas kuci jbg bitno da se jebe haha
 
Joj manite se gluspoti...de vi meni recite je li vama skupo što cure za sex naplaćuju po 150-300km za 30-60min a pri tome jedno svršavanje za 30min i 2 za 60min.
Ja mislim da je to puno para s obzirom na nas standard, a u drugim državama manje para dodje jer im je visok standard.
i još ovo jedno svrsavanje za 30 min je najveća gluspot ikad..svrsim za 2 min i ono 28 min mi propadne..zna se svakome od nas desiti nekad..jednom u životu al se desi. Ionako koristi većina Kondom jer eskort dame tako žele...tako da sta fali da svrsim 5 puta ako treba..neću u nju, u kondom ću..
i realna cijena bi trebala biti 50km pušenje i 100km sex 1h...jer logički više raje bi se naručivalo i više para bi imale..većinu dana bi bile popunjene poslom. Ovako slabo skroz jer neće puno ljudi dati 300-500km za sat..ma da si kim Kardashian...radije ću ga besplatno baciti.
Joj manite se gluspoti...de vi meni recite je li vama skupo što cure za sex naplaćuju po 150-300km za 30-60min a pri tome jedno svršavanje za 30min i 2 za 60min.
Ja mislim da je to puno para s obzirom na nas standard, a u drugim državama manje para dodje jer im je visok standard.
i još ovo jedno svrsavanje za 30 min je najveća gluspot ikad..svrsim za 2 min i ono 28 min mi propadne..zna se svakome od nas desiti nekad..jednom u životu al se desi. Ionako koristi većina Kondom jer eskort dame tako žele...tako da sta fali da svrsim 5 puta ako treba..neću u nju, u kondom ću..
i realna cijena bi trebala biti 50km pušenje i 100km sex 1h...jer logički više raje bi se naručivalo i više para bi imale..većinu dana bi bile popunjene poslom. Ovako slabo skroz jer neće puno ljudi dati 300-500km za sat..ma da si kim Kardashian...radije ću ga besplatno baciti.
Upravu si za ovo ja bi volio čuti koliko ovi mogu jebavat,platim pola sata a uvjek je to gotovo za 15 min, sami sex 5 min traje.Čim svršis gotovo pajdo moj kupi prnje.Mogu komotno na 15 minuta ic nema potrebe vise jer ja nemogu dva put za pola sata.I koliko za ovo je realna cjena.Nedam nijednoj preko 100 km da misica.
 
Upravu si za ovo ja bi volio čuti koliko ovi mogu jebavat,platim pola sata a uvjek je to gotovo za 15 min, sami sex 5 min traje.Čim svršis gotovo pajdo moj kupi prnje.Mogu komotno na 15 minuta ic nema potrebe vise jer ja nemogu dva put za pola sata.I koliko za ovo je realna cjena.Nedam nijednoj preko 100 km da misica.
Stucete flasu bijelog vina i naplatis joj svaku minutu
 
Jel neko bio sa ovom pise "masaza" a kao dolazi i sex u obzir ?
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-06-21-18-55-29-533_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-06-21-18-55-29-533_com.instagram.android.jpg
    467,1 KB · Pregleda: 364

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh