BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Vjerovatno jeste Dada. Stara sam musterija koja joj vise nema broj. Ako imas mozes poslati u pp. Volio bih se cuti sa njom pa ako pristane Ok. Isto je Ok i ako ne pristane. U svakom slucaju hvala ti


Ova je bila aktuelna 2020 . Sigurno na nju mislis .
 

Prilozi

  • Screenshot_20200912-132136.png
    Screenshot_20200912-132136.png
    468,4 KB · Pregleda: 289
  • Screenshot_20200912-132142.png
    Screenshot_20200912-132142.png
    446,5 KB · Pregleda: 289
Jebo te bog glupi, nije ti ovo fejsbuk grupa da se javljas preko laznih profila nego moras s pravog isto ko da dodjes u bordel s maskom betmena
Majmune glupi, sta ti znaci pravi profil, ko je adekvatan da kaze, sta je pravi profil, koliko je pravih profila, a osobe nemaju svoju sliku ili ime.

Potrudio si se oko profila na instagramu, napravio si ovde desetine naloga, da varas ljude.
Ali izgleda da ne ide biznis dobro :))
 
Najsigurniji način rada, lojalnost i realne cijene. Al' to mali broj njih uspije, mnogo je odricanja tu da bi se postigao neki cilj. Bar ko dugoročno misli oststi u tome.
Odricanja u smislu? Pitanje je i sta je realna cijena. Ljudi gledaju neki prosjek po primanjima tj platama. Ako neko ima platu 1500km naravno da mu je puno 300km, neko ne zna sta ce sa parama. Ono kao dedo ima 70 unuk 10 god. Prosjek je oko 40 ali ni unuk ni dedo ne kara haha. Ponuda je jako mala, potražnja velika, mislim da pametna žena može jako dobro da radi na obostrano zadovoljstvo. Bez kolona svakodnevnih kao na traci.
 
Odricanja u smislu? Pitanje je i sta je realna cijena. Ljudi gledaju neki prosjek po primanjima tj platama. Ako neko ima platu 1500km naravno da mu je puno 300km, neko ne zna sta ce sa parama. Ono kao dedo ima 70 unuk 10 god. Prosjek je oko 40 ali ni unuk ni dedo ne kara haha. Ponuda je jako mala, potražnja velika, mislim da pametna žena može jako dobro da radi na obostrano zadovoljstvo. Bez kolona svakodnevnih kao na traci.
"Odricanja" u smislu da žrtvuje svoje zdravlje i vrijeme. Da u određenom periodu svog života stekne bar svoju nekretninu i osigura se za stare dane na neki način. Realnos je to da cu cijene 20, 30, 50 ili do max 100KM.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh