BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav. Pišem prvi puta. Ako ima dama da pruža usluge, ili neko od članova ima kontakt dame koja pruža usluge molim da mi pošalje. Hvala
 
A jeli to nećeš da jebes sto je na oglasima i ko zna koliko ih je imala oćeš neku provereno koja nije na oglasu a sigurno provereno i nevina.mozda .
I opet x bon.
Koji jebaci ali suva kurca
 
Ljudi, jel zna neko broj od Žene sa Stupa, Tibra, plava zena, cetrdeset i kusur godina? Njen broj sam izgubio, a bila je jedna od boljih. Zahvaljujem unaprijed
 
Radila aktivnije prije dvije, tri godina. Oni koji znaju o cemu govorim, oni imaju broj. Vece grudi, plava... Ako neko ima bilo bi predobro
 
Radila aktivnije prije dvije, tri godina. Oni koji znaju o cemu govorim, oni imaju broj. Vece grudi, plava... Ako neko ima bilo bi predobro
Kako ćemo znati o čemu govoriš kad ne znamo sta je radila. Evo ja znam tri sa Stupa dobre plave 35 plus sa različitim uslugama i sve sisate, jedna radi dvije ne rade.
 
Ne razumijem te najbolje kad kazes sta je radila? Radila klasiku povremeno, nista spektakularno.
Mozes napisati od te koja i dalje radi, od druge dvije namamo koristi
 
Ne razumijem te najbolje kad kazes sta je radila? Radila klasiku povremeno, nista spektakularno.
Mozes napisati od te koja i dalje radi, od druge dvije namamo koristi
Brate na Stupu plavu sisatu imaš jedino Marinu, radi erotske masaze. Ona ti ne pruža szx. Ti vjerovatno misliš na Dadu, ona je radila sex, da samo klasični i ne radi vise. Njena drugarica Selma, nekad bila plava nekad crvena iza hife, isto ne radi vise.
 
Brate na Stupu plavu sisatu imaš jedino Marinu, radi erotske masaze. Ona ti ne pruža szx. Ti vjerovatno misliš na Dadu, ona je radila sex, da samo klasični i ne radi vise. Njena drugarica Selma, nekad bila plava nekad crvena iza hife, isto ne radi vise.
Vjerovatno jeste Dada. Stara sam musterija koja joj vise nema broj. Ako imas mozes poslati u pp. Volio bih se cuti sa njom pa ako pristane Ok. Isto je Ok i ako ne pristane. U svakom slucaju hvala ti
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh