BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Burazeru Hiv je bas rijedak sumnjam da to ima neko u nas (osim Ilme)🤣🤣
Burazeru nabijem i tebe i marka i ilmu bez kondoma! Al ste dosadni bog vas jebo mostarski uvrnuti! Hem sto pricate uvrnuti al ste i u glavi uvrnuti ! Pusi kurac vise i ti i marko i ilma poserem vas sve troje? Ako ti odbila kralju sta ces imat ces nekad prolaza zagrnj rukave zaradi koju paru da imas nevisi na forumu vazdan!
 
Burazeru nabijem i tebe i marka i ilmu bez kondoma! Al ste dosadni bog vas jebo mostarski uvrnuti! Hem sto pricate uvrnuti al ste i u glavi uvrnuti ! Pusi kurac vise i ti i marko i ilma poserem vas sve troje? Ako ti odbila kralju sta ces imat ces nekad prolaza zagrnj rukave zaradi koju paru da imas nevisi na forumu vazdan!
Jesi to ti ilma?🤣
Ilma ne odbija nikoga to je cinjenica
 
Tako da, I mi muški a pogotovo, cura je u problemu. Mada treba ona o tome misliti, ako vec radi.

Sećam se kada je Mallory tek došla, odbila mi na prvu, pojasnila, ja uzeo Swiss, ono furanje, posle smo kod nje incall skoro to bilo , pod tušem, ali predigra, pa oral i bilo je tu nekih poza ali takav joj je prostor da može I pored, bude tu kondom, to bude top, ali retko naći takav prostor.. ko voli vodu... :) ja Škorpija, pali me šta ću... tako da mi nije žao doplatiti, pogotovo Mallory.. nego, savet sve u svemu, jazzuci nikako. Svako dobro, raja
Jazzuci a bog te nejebo🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Tako da, I mi muški a pogotovo, cura je u problemu. Mada treba ona o tome misliti, ako vec radi.

Sećam se kada je Mallory tek došla, odbila mi na prvu, pojasnila, ja uzeo Swiss, ono furanje, posle smo kod nje incall skoro to bilo , pod tušem, ali predigra, pa oral i bilo je tu nekih poza ali takav joj je prostor da može I pored, bude tu kondom, to bude top, ali retko naći takav prostor.. ko voli vodu... :) ja Škorpija, pali me šta ću... tako da mi nije žao doplatiti, pogotovo Mallory.. nego, savet sve u svemu, jazzuci nikako. Svako dobro, raja
Drug, Mallory koliko ti naplaćuje? Pisalo mi je par forumasa za nju, način na koji radi me privlači, mislim da je bas profi. Imam u planu otici, samo na COL je stavila 300e sat, nekako mi je bas puno, s tim što nema ni smještaj. Jel se moze s njom pregovarati o cijeni,malo to da koriguje?Vidim da je često hvališ.
 
Burazeru nabijem i tebe i marka i ilmu bez kondoma! Al ste dosadni bog vas jebo mostarski uvrnuti! Hem sto pricate uvrnuti al ste i u glavi uvrnuti ! Pusi kurac vise i ti i marko i ilma poserem vas sve troje? Ako ti odbila kralju sta ces imat ces nekad prolaza zagrnj rukave zaradi koju paru da imas nevisi na forumu vazdan!
Ja ako ocu da zaradim lovu samo ga izdrkam i eto usparo sam par stoja.
 
On je 1 lazov i petljanac
Sta se ljutis maleni, sto ti ne dam broj jer mi saljes samo prostitutke koje svi mozemo naci na internetu, odabij
I odmah da znate , puno je raje pisalo, ko je poslao nesto validno da nije s interneta dobio je broj ili kontakt
Ne javljajte mi se s porukama tipa novi sam, nemam nikog, isto sam i ja bio novi pa sam nasao
Svi se mozemo snack
 
Sta se ljutis maleni, sto ti ne dam broj jer mi saljes samo prostitutke koje svi mozemo naci na internetu, odabij
I odmah da znate , puno je raje pisalo, ko je poslao nesto validno da nije s interneta dobio je broj ili kontakt
Ne javljajte mi se s porukama tipa novi sam, nemam nikog, isto sam i ja bio novi pa sam nasao
Svi se mozemo snack
Lazovcino
 
uigrani su likovi, to je sasvim kriminogena ekipa, to nema veze sa ičim drugime. svaki susret u ovom slučaju s njom je rizik, jer njen naoružani igrač najčešće ulazi dok je ljubavna akcija ili neposredno nakon, imaju totalno razradjene sheme, ne govore ljudi džaba da ih treba izbjegavati, jer jesu opasni i zlonamjerni. ljudi su u intimama i najlakše ranjivi, sve je tu jasno. ma totalno PULP FICTION ekipa, samo pustiš onu muziku sa otvaranja filma, totalno jeza, sve kao sa filma!
pa i to ce prolaziti sve dok prvi lik ne halali sat svog vremena i organizuje tu kurvu i onda ode s pravom utokom i otrca im kundak od glave.. Na kraju im jos i panj spida ostavi da posmrcu (ako im bude citav nos). Sto bi se reklo kad macke nema misevi kolo vode
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh