BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Mislis Lana?
Ja moram jedan demant za Lanu o tome sto pisete da trazi selfi i objavljuje javno prepiske i sl.
Cesto sam poslom u BL i iskustvo moje sa Lanom je sasvim ok. Ispostuje me maksimalno svaki put i nikada nisam imao ni problem ni zamjerku u vezi nje. Morate imati u vidu da te devojke rade sa raznim ljudima da ne kažem debilima, skotovima, idiotima, naravno i normalnim tipovima. Pokazivala mi je poruke, prepiske pricala o svom poslu, iskreno se divim tim ženama sta sve podnose. Ispaljujete za termine, bezobrazni ste, nekulturni, bahati, grubi itd.Zakazete termin, ne pojavite se, i ne javite se, ona gubi novac a mogla je primiti nekoga drugog.Svaka od njih ima pravila u svom poslu, ako to ne možete ispostovati nemojte maltretirati te devojke. Ponasate se kao divljaci, ako platite 100e, mislite da mozete da drndate do sutra. Zar vam nije u cilju da i ona uživa ili samo da iskali te neki licni bijes i ispraznite se.
Pametna! Svaka treba tako da radi. Budite korektni i necete imati problema sa Lanom.
Ja nisam nikad!
Čekaj jarane, jel ona plaća tebe ili ti nju, iskreno me zaboli jel ona uživa ili ne, posao je sama izabrala jer voli pare, i ona za sat vremena uzima nečije pola mjesečne zarade, uz to je bahata i bezobrazna, jebe mi se hoće li ona uživati, plaćam da bi ja uživao
 
Čekaj jarane, jel ona plaća tebe ili ti nju, iskreno me zaboli jel ona uživa ili ne, posao je sama izabrala jer voli pare, i ona za sat vremena uzima nečije pola mjesečne zarade, uz to je bahata i bezobrazna, jebe mi se hoće li ona uživati, plaćam da bi ja uživao
Upravo. Ko o cemu kurve o postenju. Ona bi da se jebe a da joj ne udje
 
Mislis Lana?
Ja moram jedan demant za Lanu o tome sto pisete da trazi selfi i objavljuje javno prepiske i sl.
Cesto sam poslom u BL i iskustvo moje sa Lanom je sasvim ok. Ispostuje me maksimalno svaki put i nikada nisam imao ni problem ni zamjerku u vezi nje. Morate imati u vidu da te devojke rade sa raznim ljudima da ne kažem debilima, skotovima, idiotima, naravno i normalnim tipovima. Pokazivala mi je poruke, prepiske pricala o svom poslu, iskreno se divim tim ženama sta sve podnose. Ispaljujete za termine, bezobrazni ste, nekulturni, bahati, grubi itd.Zakazete termin, ne pojavite se, i ne javite se, ona gubi novac a mogla je primiti nekoga drugog.Svaka od njih ima pravila u svom poslu, ako to ne možete ispostovati nemojte maltretirati te devojke. Ponasate se kao divljaci, ako platite 100e, mislite da mozete da drndate do sutra. Zar vam nije u cilju da i ona uživa ili samo da iskali te neki licni bijes i ispraznite se.
Pametna! Svaka treba tako da radi. Budite korektni i necete imati problema sa Lanom.
Ja nisam nikad!
da na nju sam mislio. Ima li neka druga u BL, naravno da je top, u BL bih trebao iduci vikend pa usput ako ima sta da valja, ako ne jbg ice se u Sa vikend poslije :)
 
Procitaj ti sve moje poruke ali fakat od prve. Na ovom forumu ako pohvalis neku devojku odma si ili menadzer njen ili ona. Jako inteligentne zakljucke donosite. Nemamo svi ista iskustva,ni razmisljanja i stavove u vezi ovog sporta.
Druže jedno vrijeme sam pratio tu Lanu iz Banja Luke na instagramu i ono što ona radi je dno dna. Ona je ozbiljan pacijent. Na stranu što dotična ima 1000 upita dnevno. Kako neko reče, ona je sama birala posao kojim će da se bavi, a to što joj ne odgovara kad neko nju ispali iz ovog ili onog razloga, to je njen problem.
Mene samo interesuje kako tu kujicu neko od onih ljudi čija imena i profile na dogovoru objavljuje javno na storiju, ne prijavi za prostituciju. Em je kod nas prostitucija zabranjena, em je strogo zabranjeno iznošenje nečije privatnosti i podataka javno. Dobro ona prolazi još uvijek. Nije naišla na nekog ko bi joj razbio pičku al' onu na glavi.
 
Mislis da ne prijavljuju? I sta imaju od toga, ona plati kaznu od 100 do 500 km i to ako joj dokazu prostituciju i idemo dalje. Nije ona izabrala ovaj posao da je svaki idiot napusava, maltretira i sl. Nego da pruzi uslugu i dobije novac za to. Ja sam imao priliku da cujem i drugu stranu price, i vidim neke poruke koje prima. Veruj mi da nije bezazleno uopste ono sto sam ja cuo. Policiju necu da pominjem,ona je bila 1000 puta u situaciji da prijavi policiji nasilje. Ne treba nju niko dirati a ni ona objavljivati prepiske. Korektne trebaju biti obje strane.
Čuj ako joj dokažu prostituciju. Druže jesi ozbiljan ti? Za nju je prelagano dokazat da se prostituiše. Ona je toliko plitka da se javno na instagramu hvali sa tim gdje dolazi, kad dolazi, kolika je cijena i onda samo jedan neka se nađe da je prijavi i na osnovu njegovog razgovora i ugovaranja sexa ide ona klavir svirat u zatvorsku jedinicu, a nikakve kazne se tu ne plaćaju.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230217_175221_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230217_175221_Samsung Internet.jpg
    314,2 KB · Pregleda: 201
Čuj nije ona izabrala ovaj "posao" da je svaki mangup maltretira!

E pa carko moj nije joj sigurno ni otac,a sumnjam da je i majka joj savjetovala da odabere zvanje KURVE! To je cijena tog posla kojim se bavi. I šta ono ti reče da bi ona mogla nekoga da prijavi za maltretiranje? U kojem smislu maltretiranje? Nazove policiju i kaže: ej molim vas, šalje mi čovjek poruke i ponudu da me jebe u šupak ali ja odbijam to jer eto ne jebem se u šupak,samo u pičku i to samo u misionarskoj pozi!
A to što sam ja objavila da se jebem molim vas zanemarite ako može.

Ne ide to tako majstore, nije ona ta koja može da se kurči sa bilo kakvim prijavljivanjem u ovom slučaju. Sve dok prostitucija ne bude legalna ona nema pravo da se kurči sa tim.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh