BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ako mogu da vas zamolim da me ne pitate kad cu u Mostar jer ni ja ne znam, kad buden se odlucila objavicu ovde dan ranije.
I jos nesto nemoj te mi se najavljivati 2/3/5 dana unaprijed jer ja ni ne znam da li cu biti aktivna. Ako tipa hocete da dodjete taj dan se i javite za termin,nema potrebe da pisete nekoliko dana ranije i stalno svi jer ima mnogo poruka i onda ovi sto hoce taj dan ne mogu da stignu od vasih poruka da dobiju odgovor.... malo me ispostujte nije tesko..Hvala.
#crnka🖤
066278871 whatsapp
 
pozdrav raja,ja sam ostavio broj od Selme.djevojka nije prevarant mada sam i ja mislio pošto trazi 30 km unaprijed za stan,ja sam se borio i na kraju uplatio joj 30 km i nakon sat vremena me je pozvala da dođem vrh lijepa je i dobro radi,Djevojka je izvarana i zbog toga trazi za stan unaprijed,zivi sa roditeljima i zbog toga trazi da se uplati unaprijed skromnih 30 km
Ako moze selmin broj 🤙
 
Pa vidi ako je po tebi u redu da joj šalješ selfi kako bi ugovorio termin samo izvoli. Ako je išta upitaš odmah te blokira i objavi ti prepisku sve sa slikom javno. O čitavom spisku šta nije dozvoljeno da ne trošim riječi, a traži 200 eura za sat vremena...Ma nema je bolje, samo navali!
A jbg traži sliku da ali dobro odradi brate nema šta
 
Dobio sam info da se pojavila plavusa u BL 30+ silikoni usne,grudi,guza top isto nije mrsavica taman sve,jako mi poznata kao da je iz grada BL,a ne sa strane
Jako prijatna i za druzenje nije bezobrezna tipa samo sex i cao.Nego ono ugosti pice itd.ne pozuruje
150e ili 200e sat nisam siguran,nemam broj,tj bio sam u drustvu kad se pokazivale slike i poruke
Ali glupo mi bilio pitati njega za to(rodjak mi je,misli da sam ja fin porodican covjek😂)
Mozda neko ovdje ima vec neki info ali pokusacu i ja nesto naci
 
Ako mogu da vas zamolim da me ne pitate kad cu u Mostar jer ni ja ne znam, kad buden se odlucila objavicu ovde dan ranije.



I jos nesto nemoj te mi se najavljivati 2/3/5 dana unaprijed jer ja ni ne znam da li cu biti aktivna. Ako tipa hocete da dodjete taj dan se i javite za termin,nema potrebe da pisete nekoliko dana ranije i stalno svi jer ima mnogo poruka i onda ovi sto hoce taj dan ne mogu da stignu od vasih poruka da dobiju odgovor.... malo me ispostujte nije tesko..Hvala.



#crnka🖤



066278871 whatsa
A jel može da se najavim i rezervišem termin za 23. Maj 2023.godine?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh