BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Marina masaze? Ako mislis na nju, mislim da to nema veze sa godinama nego tvojim pristupom i komunikacijom. Znam da ima svoju odabranu klijantelu, povremeno primi nekoga novog. Ona radi erotske masaze i fetishe, sex ne.Da ti je spustila slusalicu zbog godina cisto sumnjam, ona je isuviše korektna, fer i kulturna ali samo ako si i ti. O Marini sve najbolje.
Pa sve je bilo oke dok nisam rekao godine, nakon toga je bilo ništa ništa i slušalica dole. Nisam bio ni neljubazan ni drzak, pitao kad mogu zakazati termin, ona pitala za godine i lup slušalica. Sex nisam ni pominjao ili šta slično
 
Pa sve je bilo oke dok nisam rekao godine, nakon toga je bilo ništa ništa i slušalica dole. Nisam bio ni neljubazan ni drzak, pitao kad mogu zakazati termin, ona pitala za godine i lup slušalica. Sex nisam ni pominjao ili šta slično
Pa nemas 15. 🤣Kako to zovete i javljate se kada vam zene koje pružaju usluge i zaradjuju od tih usluga spustaju slusalicu.
 
Pa nemas 15. 🤣Kako to zovete i javljate se kada vam zene koje pružaju usluge i zaradjuju od tih usluga spustaju slusalicu.
Ma sasvim sam normalno razgovarao, možda se ona prepala da sam drot ili nešto jer sam bio prilično formalan, pitao za termin i u koliko sati al kakav ću drukčiji biti preko telefona, neću je pitati Jel drka lijevom ili desnom
 
Vidim buraz da je tebi smiješno al meni ništa jasno nije, što me s kurca skinula, nisam ništa napravio, ona mi je pogodna taman bila, drkenzi malo i kući lagano
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh