BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Edingulenovic žica brojeve samo, u zamjenu daje mail neke cure koja ko bajagi se dog preko maila, s tog maila niko ne dobije odg
Moram vas demantirati.
Dotičnom članu sam ja lično/osobno dao kontakt od te mlade djevojke koja je u Mostaru i koja je zaista prava Sugar Baby, prelijepa i prezgodna cura od 21 god manekenske građe i stila općenito ali djevojka ima svoj zatvoren krug klijenata i ne može se tako lako i jednostavno doći do nje. Zato neka vas ne čudi ako ponekad ne dobijete odgovor od djevojke.
Nije trebao da djeli kontakt dalje i širi ga jer ona to ne voli i ne želi. Ide se isključivo preporukom.
Molim forumaše da me ne kontaktiraju i ne traže kontakt od djevojke !

Hvala,
Lp
 
Moram vas demantirati.
Dotičnom članu sam ja lično/osobno dao kontakt od te mlade djevojke koja je u Mostaru i koja je zaista prava Sugar Baby, prelijepa i prezgodna cura od 21 god manekenske građe i stila općenito ali djevojka ima svoj zatvoren krug klijenata i ne može se tako lako i jednostavno doći do nje. Zato neka vas ne čudi ako ponekad ne dobijete odgovor od djevojke.
Nije trebao da djeli kontakt dalje i širi ga jer ona to ne voli i ne želi. Ide se isključivo preporukom.
Molim forumaše da me ne kontaktiraju i ne traže kontakt od djevojke !

Hvala,
Lp
Hvala, ne sjećam se da li si rekao da ne da da kontak[ dijelimo okolo. Izvinjavam se djevojci ako čita ovo nisam imao lošu namjeru.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh