BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ona je u okolini tesnja, jest drska preko telefona al uzivo kad odes usluga vrhunska i vrijedi para 150km sat vremena i nije kao ostale da mozes samo par poza i tako to, fino te ugosti, uzivo je od 1-10 ocjena 9ka jaca 30ak godina i zgodna je i fina
E jebo ga ti, mora da si napusen bio.
Jest prijatna, ali da je lijepa i zgodna, ni blizu.

Sta si vidio na njoj zgodno.i.lijepo neznam, ja sam jedanput bio i nisam vise imao zelju da odem
 
Raja ima li neko preporuku za Sarajevo, danas sam popodne u Sarajevu, imam smjestaj, ali da je mladje i sigurno, jedna me je vec izradila :(:unsure:
 
Zna li neko je li fake ili je stvaran oglas? Oglasava se na COL. Ne trazi x bon, placanje na ruke.
 

Prilozi

  • IMG-5e981c00f6ddadc89470d37009927132-V.jpg
    IMG-5e981c00f6ddadc89470d37009927132-V.jpg
    236,8 KB · Pregleda: 186
nisam rekao da je meni zao ni da nije, daje svak onoliko koliko misli da mu vrijedi.. i na zapadu imas cure od 30-50e do 500e pa sto i kod nas ne bi bilo od 50KM do 500KM.. svaka ima pravo da potrazuje koliko ona misli da vrijedi a tvoje je da platis ili ne platis..
Shvatam.Samo ovde koliko sam do sada pročitao svaka je umislila da je "posebna" naravno da na Zapadu imaš elitnu prostituciju i imaš cure na brzaka,npr.u Holandiji iza zavjesa,vjeruj mi na riječ dosta onih običnih iza zavjesa rade te stvari za 50 eura po satu i super izgledaju.
Ali ovde je ponuda mala a potražnja velika,zbog toga nek vas "gule" koliko mogu,nije mi vas žao.
 
Shvatam.Samo ovde koliko sam do sada pročitao svaka je umislila da je "posebna" naravno da na Zapadu imaš elitnu prostituciju i imaš cure na brzaka,npr.u Holandiji iza zavjesa,vjeruj mi na riječ dosta onih običnih iza zavjesa rade te stvari za 50 eura po satu i super izgledaju.
Ali ovde je ponuda mala a potražnja velika,zbog toga nek vas "gule" koliko mogu,nije mi vas žao.
Pardon,50 eura na po sata.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh