BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav svima, ako ima neka djevojka iz Sarajeva ili okolina da prati forum, a raspolozena je za povremena druzenja, nek se javi u pp. Ozbiljan muskarac u tridesetim, nudim maksimalnu diskreciju, a zauzvrat trazim isto, ili ako je neko voljan podijeliti kontakt. Ne ide mi se kod ovih strankinja, uglavnom ne dobijes ni blizu sta ocekujes za lovu koju traze, a ove domace sto se oglasavaju uglavnom se sve zna. 🙂
Pa dao sam ti ja kontakt od extra mlade djevojke koja je ne avion nego je doslovno Space Shuttle u svakom smislu i u svemu. I ti opet ideš kod Ella i ala Ella i tražiš ovdje otpad.

Svašta...
 
Hahahaha taman ja to da napisem. Mamu mu pedersku
Nemojte tako grubo, kome se ne sviđa neka zaobiđe, dotični/a ima svoje metode u ovome blesavome vremenu da preživi i zaradi novac. Bar je korekran/a u razgovoru i fino i kulturno odgovori na poziv i da svoju ponudu. Na nama je da se odlučimo!
 
Dosta ljudi samo kupi brojeve smaraju cure a ne jebu nista. Koji ce vam kurac br ako neces ici.
Kako svi poletite da donosite zakljucke, a pojma nemate o cemu je rijec. Pola ljudi ovdje jedva ceka nekom drugom da ga sukne. Boris je dobio poruku na svoj mail, a ostale savjetujem da ne pametuju kad nemaju pojma o cemu se radi. Sto se tice Ella i ala Ella istu nisam nikad u zivotu kontaktirao niti slicne njoj. Od "domacih", a koje su poznate ovdje svima, bio sam sa Almom prije 4 godine i veoma lose iskustvo, ostale su bile sve strankinje koje dolaze povremeno u Sarajevo.
 
Pa dao sam ti ja kontakt od extra mlade djevojke koja je ne avion nego je doslovno Space Shuttle u svakom smislu i u svemu. I ti opet ideš kod Ella i ala Ella i tražiš ovdje otpad.

Svašta...
Pozdrav druze, mozes li meni privatno poslati taj broj?
Ja cu sigurno otici. Zato ne smaram ljude po forumu kad me nesto ne zanima. Ali broj od te djevojke me zanima i zahvalan sam ti ako posaljes, a ja bih joj svakako otisao.

Sve najbolje
 
Inace vidim niko nije zadovoljan ponudom u Sarajevu, imate li nesto za sta mozete reci da ste bili zadovoljni ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh