BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jel realno da ste ovako glupi tokmaci da vas lik lozi da je zensko? Jos kaze nije ona kurva, a dosao/la na temu gdje se o tome raspravlja. Ma mrs pizda ti materina trolerska jebem ti oca koji ti placa internet
 
Cao svima, tek sam saznao za ovaj forum. Dolazim u Sarajevo jedan vikend i treba mi ako neko ima provjerene kontakte. Bitno mi je samo da je higijena na nivou, ostalo sve mi je manje vazno. Dolazim iz Njemacke i toga ovde ima koliko hocete, ali za Sarajevo stvarno ima malo kontakta. Ako neko moze da mi proslijedi nekoliko brojeva bio bih zahvalan. Hvala unaprijed :)
 
Cao jel bio neko od vas sa onom novom iz zenice Sabina sa city of love? Juce profil napravljen
Zaobići naširoko, dogovarali sve pozivom... Moć ubjeđivanja i samouvjerenost dotične na jako visokom nivou, čak do 99,99%. Fatanje na cake i jako dobro vladanje prevarantskim folovima (mala u šemi sa kladioničarima)!
 
Ovo me ne čudi nimalo s obzirom koliko ljudi ovdje piše o tome da se sa većinom može dogovoriti odnos bez zaštite.

Naglo povećan broj oboljelih od HIV-a, u Sarajevu nema dovoljno lijekova


 
Ovo me ne čudi nimalo s obzirom koliko ljudi ovdje piše o tome da se sa većinom može dogovoriti odnos bez zaštite.

Naglo povećan broj oboljelih od HIV-a, u Sarajevu nema dovoljno lijekova


Ma ludilo. Pa ne bi bez zastite taman da ona meni placa... Veze to s mozgom nema.
 
Stvarno ne znam koliko moras biti glup da odes kod cure i trazis sex bez kondoma. A znas da se ona sexa svaki dan sa 4-5 razlicitih likova bez kondoma.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh