BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

200 Kila brate, poslace ti sliku lica I sjebaces se ko I ja kad dodjes kod nje. Nako ko insan je ok, volis sex, Al samo Ako volis bas krupnije
 
Ovdje se vise ne zna ko pije a ko placa. Sve detaljno opisano i frajko kaze da nigdje nije procito iskustvo iz prve ruke a odjednom ima druga koji je navodno uzivo vidio curu. Nidje veze. Skidam kapu svim curama koje uopce imaju herca da imaju posla s takvim deblima i onda se pitate sto mnoge odustanu od toga ili postanu narkomanke. Ko da kupujete Ferrari. Marka ko tepsija. Zalosno
 
Ovdje se vise ne zna ko pije a ko placa. Sve detaljno opisano i frajko kaze da nigdje nije procito iskustvo iz prve ruke a odjednom ima druga koji je navodno uzivo vidio curu. Nidje veze. Skidam kapu svim curama koje uopce imaju herca da imaju posla s takvim deblima i onda se pitate sto mnoge odustanu od toga ili postanu narkomanke. Ko da kupujete Ferrari. Marka ko tepsija. Zalosno
Ja sam pitao za misljenje i druge na forumu bas zbog toga sto se misljenja razlikuju. Ono sto ja znam i sto sam probao, mogu preporuciti ali sto ja nisam vidio i probao, naravno da cu pitati za misljenje jer mi jedno nije mjerodavno.
 
Pozdrav forumaši
Neko provjeren kontakt djevojaka iz Zenice
Moze u pp, novi sam clan.
Ajmo bilo ko, bicu vam jako zahvalan
 
Raja evo iskustva za Mostar, maloprije sam bio kod one zene kod solitera pusenje ok sex nije los, ja sam je jebao sigurno 15 min i kaze mi treba aj da ti ga popusim ne mogu vise, tako da ako svrsavate brzo isplati se otic ako mozete duze izdrazt po meni ne bukvalno sam dao 80KM za 15 min kad je zoves preko telefona kaze pola sata 80KM, ima li neko broj za Mostar od neke izdrzljivije ili djevojke od rijeci da mi posalje u pp.
Jel ovo Nina iz Zalika ili neka nova?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh