BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Sramotno je biti član ovoga sajta, svi smo mi u istom sosu. Pustite narod neka se bruka,

Sramotno je biti član ovoga sajta, svi smo mi u istom sosu. Pustite narod neka se bruka, teški blud i razvrat...
Nije ovo forum o kurvama već razmjeni iskustava za BiH. Sami možete postaviti neku temu i da raspravljamo o tome, pa na kraju krajeva i o kurvama kako ih već naziva neko.
 
Hahaah, pa nude i one po par hiljada za noć. Jeste li vi ikada koristili usluge takve? Kada već nađete damu za dogovor ili masažu, dogovarate se za cijenu i ako bude dogovora onda i za termin. Drugi put cijena ista nije, a ako ostanete kao stalna mušterija to je već druga priča. Stičete povjerenje, diskrecija 101% i plaćate ne unaprijed kao ranije već poslije posla obavljenog. E to je obostrano povjerenje i sigurna i zadovoljna mušterija.
Strasno volim citati tvoje komentare, jer su odlicni, izravni i prepuni informacija. 😉
 
Poceli su i tik tok ovdje postavljat, eee kakve bukve...barem ovi sto su duze na forumu (ja shvatam da treba pomoci) ne bi trebali odgovarati ovim sisama sto ne znaju vratit str i procitat. Balavci na dandi :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh