BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Kakva je u licu ova Alma Negra, jesu joj usta pušačka ?

Btw, da li je neko bio kod Marine, domine iz Sarajeva? Radi li ista osim drkanja?
 

Jel ko bio kod ove? Vidim da je verified
 
A jel moguce da nema nekih mladjih djevojaka u Sarajevu, ovo sve sto se oglasava je uglavnom starije. Ima li neko neka pozitivna iskustva preko superoglasa ili neku za preporuciti koja se ne oglasava?

Jbg, ja nemam kontakata nikakvih mimo ovog sto svi mozemo naci preko neta. Napisao sam ranije negdje recenziju ovih sto sam bio s njima, ako neko ima neku do 30 god, da lici na nesto, bio bih zahvalan 😁
 
Cura iz Zenice, 064 453 2315, meni trazila uplatu unaprijed jer sam mlađi malo da bude sigurna da cu doci, neko stariji od 25 godina nek proba i vidi trazil njemu uplatu unaprijed ili samo mlađima
 
A jel moguce da nema nekih mladjih djevojaka u Sarajevu, ovo sve sto se oglasava je uglavnom starije. Ima li neko neka pozitivna iskustva preko superoglasa ili neku za preporuciti koja se ne oglasava?

Jbg, ja nemam kontakata nikakvih mimo ovog sto svi mozemo naci preko neta. Napisao sam ranije negdje recenziju ovih sto sam bio s njima, ako neko ima neku do 30 god, da lici na nesto, bio bih zahvalan 😁
062 244 568 imaju dvije kod Bosmala mlade nemaju više od 20 god bio sa obje iskreno ljepe mlade zgodne al su mrtve meni nije to to jbg
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh