BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Prije svega, zapamtite da je xbon ili bilo kakvo plaćanje unaprijed P R E V A R A! Čitajte malo ovu temu prije ponavljanja upita, ako ne mozete to uraditi, kako cete nesto kvalitetno pohebati?

Ako neko ima želju za razmjenom brojeva, ali samo onih koje nisu +100KM, jer rađe ću ga bacati nego platiti veći iznos.

Ja za sada imam samo jedan broj, nije loše, može i bolje, ali za početak je dobra. Oko 40tak godina, ok je izgleda.
Može br u poruku?
 

Bio sam kod nje prosle sedmice. Fotografije su njene. Seks 120 KM pola sata, oral 60 KM 15 minuta. I seks i oral su sa kondomom. Ima svoj prostor, stan u velikoj zgradi. Ja sam isao na oral jer nisam par dana svršio i nisam imao dosta vremena tako da nisam htio da dajem duple novce kad znam da cu brzo svrsit.
Cim budem ponovo u Sarajevu idem ponovo kod nje.
 

Bio sam kod nje prosle sedmice. Fotografije su njene. Seks 120 KM pola sata, oral 60 KM 15 minuta. I seks i oral su sa kondomom. Ima svoj prostor, stan u velikoj zgradi. Ja sam isao na oral jer nisam par dana svršio i nisam imao dosta vremena tako da nisam htio da dajem duple novce kad znam da cu brzo svrsit.
Cim budem ponovo u Sarajevu idem ponovo kod nje.
Za ovo moras bas imati jak zeludac da jebes...mada s njom su sigurno svi ovdje vec upoznati. Mama je bolja radila je prije ne znam sad.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh