BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Vidi druže živimo u tom vremenu gdje više ne možeš ni vijerovat svemu što vidiš. Ženska izgleda top a kako i nebi kad ulaze u izgled i kad radiš te neke korekcije na sebi. Drugu je rekla da ima menstruaciju i da može ponudit oral i anal.
 
Evo ove Monice iz CDC agencije opet u Sarajevu, samo sada je cijena za pola sata skočila na 150 eura 😳 jbg stvarno se preseravaju, jeste dobra riba al ne vrijedi tih para....
 
Pa jbm jel gledao u šta je jebao, kakve su to priče i objašnjavanja?
raja ovo je muško, lično otišao da provjerim, i kad vidiš uživo skontaš na prvu da nije žensko...

spika mu je kako trenutno ima ciklus i da se ne skida skroz , može samo oral i ako neko hoće može i anal...

na par caka sam ga uhvatio i samo tražio da se skine da vidim, jer sam "bla bla već jednom imao tu situaciju i da svakog sad prvo provjerim", nije pristala/o
 
raja ovo je muško, lično otišao da provjerim, i kad vidiš uživo skontaš na prvu da nije žensko...

spika mu je kako trenutno ima ciklus i da se ne skida skroz , može samo oral i ako neko hoće može i anal...

na par caka sam ga uhvatio i samo tražio da se skine da vidim, jer sam "bla bla već jednom imao tu situaciju i da svakog sad prvo provjerim", nije pristala/o
Na toj slici ćelavi izgleda....
 
raja ovo je muško, lično otišao da provjerim, i kad vidiš uživo skontaš na prvu da nije žensko...

spika mu je kako trenutno ima ciklus i da se ne skida skroz , može samo oral i ako neko hoće može i anal...

na par caka sam ga uhvatio i samo tražio da se skine da vidim, jer sam "bla bla već jednom imao tu situaciju i da svakog sad prvo provjerim", nije pristala/o
Pa što nisi uhvatio da vidiš jel ima nešto ili ne?
Na slikama izgleda pravo lijepo, jedino što ima malo više šminke na licu, a ako daje u guzu, kad se sagne vidi se jel pička ili ne?
 
Pozdrav svima... ima li netko da zna transicu iz Zenice i okoline da me spojite. Volio bih transicu jebati... hvala unaprijed.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh