BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Druze moj,nema sta da ti salje slike dogovoris sve odes ako ti se ne svidi samo se okrenes
Nece se ljutiti,otvoreno joj kazes nije to to sto si rekla i cao
Pa ja sam u sred BG odbijao djevojke koje mi se ne svide i koje su radile premo makroa pa nisam imao nikada ni jedan problem
A kad trazis slike to je vec problem za nju
Odes vidis uzivo i cao
Recimo da trošim i svoje i njeno vrijeme u budale. A duga stvar prodaje sebe i svoj izgled, a ne sekundarnu sirovinu, tako da me itekako briga je li sa druge strane veze mlada djevojka privlacnih proporcija ili Michelinova maskota...Ne tražim da mi šalje rodni list, ali ne želim da se cimam na drugi kraj grada pun elana da bi se isti sekund razočaran i izbijen vratio.
 
Recimo da trošim i svoje i njeno vrijeme u budale. A duga stvar prodaje sebe i svoj izgled, a ne sekundarnu sirovinu, tako da me itekako briga je li sa druge strane veze mlada djevojka privlacnih proporcija ili Michelinova maskota...Ne tražim da mi šalje rodni list, ali ne želim da se cimam na drugi kraj grada pun elana da bi se isti sekund razočaran i izbijen vratio.
Slazem se, mi placamo, i mi imamo pravo traziti sta god hocemo za svoju lovu, mi mozemo biti kao Shrek al one moraju biti zgodne i uredne i tacka.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh