BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Zelim podijeliti iskustvo...Jučer sam otišao kod rodibine iz Kanade ali bas dalje rodbine 7,8 koljeno nezz ni ja tačno..Bili smo na večeri svi zajedno i oko 23 sata navečer zafalilo nam je soka i nekih grickalica jer smo došli kući.Ja sam se ponudio da odem po hranu i krenula je sa mnom ova rodica iz kanade 19 god.Kad smo došli do jedne uličice rekla mi je da stanem i počela se skidati i ljubiti me...Pao je sex(u autu)nikad bolji mala se jebe ko zmaj anal,oral guta lize ma sve ...Ne znam da li bih ponovio iskustvo jer mi je rodica ali tu je jos par dana zvala me je ali razmišljam šta vi mislite.???
I sta je bilo kad si se probudio?
 
Ja iskreno da vidim tu Malory negdje u gdje je slaba rasvjeta prepao bi se. Ne kazem da je ruzna ni slicno no ne lici na zenu u faci,previse plastike a ukusi su svakako subjektivna stvar. Meni je cak zao cure sto je to uradila od sebe.
 
Ja iskreno da vidim tu Malory negdje u gdje je slaba rasvjeta prepao bi se. Ne kazem da je ruzna ni slicno no ne lici na zenu u faci,previse plastike a ukusi su svakako subjektivna stvar. Meni je cak zao cure sto je to uradila od sebe.
Ima i toga, malo je previše. Ali za seks i sta sve dobiješ, mislim da ti se isplati. Ja kad vidim ove kandže kod nekih treba ja se sjebem. Ima i ona, taj je fazon. Ali sam se iznenadio da je inteligentna i da posao shvata profesionalno. Meni se i dalje javlja na instagramu, ili hoće još da mi izmuze lovu, ili sam odradio dobar posao hahah uglavnom, voli ona seks jako, tako da se ne bi pokajao. A kažem ti, ja mrzim plasticarke. Ona mi je legla kao budali šamar, a očigledno i ja njoj hahah
 
Ima i toga, malo je previše. Ali za seks i sta sve dobiješ, mislim da ti se isplati. Ja kad vidim ove kandže kod nekih treba ja se sjebem. Ima i ona, taj je fazon. Ali sam se iznenadio da je inteligentna i da posao shvata profesionalno. Meni se i dalje javlja na instagramu, ili hoće još da mi izmuze lovu, ili sam odradio dobar posao hahah uglavnom, voli ona seks jako, tako da se ne bi pokajao. A kažem ti, ja mrzim plasticarke. Ona mi je legla kao budali šamar, a očigledno i ja njoj hahah
Hahah hoće kredit da digneš.
 
Ima i toga, malo je previše. Ali za seks i sta sve dobiješ, mislim da ti se isplati. Ja kad vidim ove kandže kod nekih treba ja se sjebem. Ima i ona, taj je fazon. Ali sam se iznenadio da je inteligentna i da posao shvata profesionalno. Meni se i dalje javlja na instagramu, ili hoće još da mi izmuze lovu, ili sam odradio dobar posao hahah uglavnom, voli ona seks jako, tako da se ne bi pokajao. A kažem ti, ja mrzim plasticarke. Ona mi je legla kao budali šamar, a očigledno i ja njoj hahah
samo da provjerim jer sam malo proguglao i vidim da stvarno ima dobre review na EGE i ostalim stranicama

sve izgleda super ali po uslugama koje nudi ispada da se ne ljubi i ne pusi bez kondoma (i ne prima u usta)

mozes to potvrdit?

inace je sve ostalo top, imam dosta iskustva po EGE i ostalim stranicama i sve sto je navela izgleda zaista vrhunski i nema zamjerki
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh