BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nekome nije puno dati 200 e za sat, njegove pare i pravo. Neko nece da daje toliko i ogranici se na 100-150 KM, sasvim ispravno. Ne razumijem zasto pljujete jedni druge na osnovu toga...

Isto tako za recenzije, bio sam sa vise djevojaka koje su ovdje dobile dobru recenziju od nekoga a meni se ne sviđaju. Isto tako ima i njih koje su me oduševile a neko je napisao da su bezveze. Ukusi su razliciti. Zasto nametati nekome svoje misljenje.
 
takodjer sve preporuke za anelu iz mostara, lijepa mlada 21 22 godine zgodna, odlican supak i pica slatka ko med, veoma lijepa u licu mislim da nisam nikad jace svrsio na facu nekoj curi od nje, bude po sarajevu i mostaru, od mostarki ona mi je iskreno bolja i zgodnija od ilme jer ja volim kad cure imaju malo vece dupe, ilma jebote ofucana prava kuravela anela ne djeluje ko mrtva kurva nego normala cura
Moze li kontakt od anele pozdrav!
 
Ko hoce dobar sex preporuka
July je 🔥🔥
 
Milsim da je ovaj forum za nesto brzinski i za lak dogovor bez nekih velikih cifri do 150km, a vec za neke velike cifre ljudi mozete da birate ili izgotivite neku devojku dace dzabe, ali svak ima svoje misljenje
 
063736957
Anela mostar

Pola ih ima broj, nitko da posalje.. Da za sta smo ovde onda..
Ajde pp neko da posalje nesto sto bi se moglo odradit kroz upoznavanje, pošto očito nema ništa osim ovi 5,6 standardnih
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh