BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

smrdi na fake oglas
laznak ja sam bio sinoć iz Brazila cura evo je u Mostaru top topova
Isplati li se prijaviti na Only Fans zbog nje
 
pozdrav raja,ima li ko sta provjereno za sarajevi.
Bio sam ja kod Selme sa COL lijepa,zgodna ne zuri i pruza najbolji ugođaj do sada a bio sam kod dosta njih,mana joj je što trazi x bon za stan a vjerujte da vrijedi joj poslati nije fake samo je kaze izvarana više puta.
Ja halalio 30 km poslo joj X bon od 20 km i nakon 10-20 min me pozvala i dogovorili sastanak,vjerujte TOP usluga
 
pozdrav raja,ima li ko sta provjereno za sarajevi.
Bio sam ja kod Selme sa COL lijepa,zgodna ne zuri i pruza najbolji ugođaj do sada a bio sam kod dosta njih,mana joj je što trazi x bon za stan a vjerujte da vrijedi joj poslati nije fake samo je kaze izvarana više puta.
Ja halalio 30 km poslo joj X bon od 20 km i nakon 10-20 min me pozvala i dogovorili sastanak,vjerujte TOP usluga
Selma?
 
pozdrav raja,ima li ko sta provjereno za sarajevi.
Bio sam ja kod Selme sa COL lijepa,zgodna ne zuri i pruza najbolji ugođaj do sada a bio sam kod dosta njih,mana joj je što trazi x bon za stan a vjerujte da vrijedi joj poslati nije fake samo je kaze izvarana više puta.
Ja halalio 30 km poslo joj X bon od 20 km i nakon 10-20 min me pozvala i dogovorili sastanak,vjerujte TOP usluga
Dobar si ti Bgm 😐
Imaš ih još koliko hoćeš koje traže x bon ako voliš davati u neviđeno samo naprijed ali nemoj nas ložiti Bgt.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh