BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

dosta se udebljala, ajde to mozda nekom i ne smeta sta znam, jos je dezorjentisanija i nepovezanije prica nego ranije, pusi preko volje, seks isto los, izvali se rasiri noge i tjt, plus zaudara odozdo, kad sam osjetio samo mi se spustio okrenuo sam se i otisao... zali boze 200KM
Vidio sam je skoro cini mi se da je smrsala , a i vidim na Instagramu da je napisala da ima 50 kg
 
Evo jedna kako izgleda na ig ovo je njen broj , provjereno 064 41 43 285
Nadam se da ce neko preporucit u privatnoj nesto dobro cak i bolje ako nije na sajtu
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-01-27-14-27-54-287_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-01-27-14-27-54-287_com.instagram.android.jpg
    719,8 KB · Pregleda: 485
Sarajevo:
Atraktivna crnka, 20 godina, želi druženje.
Telefon: 062/431-034

Atraktivna crnka, poziva na druženje.
Telefon: 062/081-987

Atraktivna djevojka želi druženje, samo 45+.
Telefon: 062/896-766

Atraktivna crnka, 19 godina, želi druženje.
Telefon: 062/712-095

Atraktivna crnka, 20 godina, poziva na druženje.
Telefon: 062/195-363

Atraktivna plavuša, 29 godina, želi druženje.
Telefon: 062/712-082

Dama traži muškarca za druženje, stop sms.
Telefon: 062/163-417
Da li ima iko neku dobru preporuku iz ovog spiska ?
 
I ja sam za sledeca 2 vikenda sam u Sarajevu
Otkud vam ideja da se ilma udara...sta vam je ljudi niko jos sa foruma se nije oglasio da je bio sa njom. Cura se ba samo slika i objavljuje video...guzi se sigurno ali ne kako se to ovdje prestavlja. Ja sam je kontaktirao vise puta sa raznih brojeva nudio masne cifre uvjek je odgovor ne. Ili to radi po preporuci neznam, ali ako je neko bio sa njom neka se oglasi jbg
 
Da li je neko od raje odavde bio s Lunom iz Tuzle dobio sam njen broj skoro ,a i usput da li znate koje je radno vrijeme Restorana i soba Diskrecija u Tuzli u Kiseljaku ili eventualno ako neko ima preporuke za sobe jeftinije / povoljne jer stanovi na dan su uvijek skoro svi sada rervisani
 
Šta je sa Marinom, što neće mlađe. Ja joj rekao 25godina, ona odmah prekinula.
Marina masaze? Ako mislis na nju, mislim da to nema veze sa godinama nego tvojim pristupom i komunikacijom. Znam da ima svoju odabranu klijantelu, povremeno primi nekoga novog. Ona radi erotske masaze i fetishe, sex ne.Da ti je spustila slusalicu zbog godina cisto sumnjam, ona je isuviše korektna, fer i kulturna ali samo ako si i ti. O Marini sve najbolje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh